İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] Lee Jonghyun KBOYS X SMART Moda Röportajı


 Tokyo’da çekimden önceki birkaç gün yağmur yağdı. Fotoğrafların çekildiği günse güneş çıktı. Fotoğraflar sıcak ve nemli havada çekildiği için üstünde süveter olan Jonghyun zorlanmış olmalı. Bu onun profesyonel yönünü bize gösterdi. Yüz ifadesi değişmedi ve duraksamadan çekimlere devam etti. Jonghyun gibi bir erkeğin modayla ilgili nasıl düşünceleri vardır.

-Daha önce modaya ilginiz olmadığını belirttiniz, birşeyler almak için alışverişe çıkar mısınız?

Jonghyun: Genelde yılda iki kere alışverişe çıkarım, yaz ve kış aylarında. Farklı mağazaları gezmem, alacağım her şeyi aynı mağazadan alırım (gülüyor). Bu sayede satıcı çok mutlu olur ve “sadece bir günde bu kadar çok şey alan kimse olmamıştı daha önce!” der (gülüyor). Tişört sevmediğim için değil, sadece zaman harcamayı sevmiyorum. Bu yüzden bir sezonda tek seferde 10 tişört, 10 pantolon, 10 ayakkabı alıyorum. 

-Senin için fotoğraf çekilmek zor olmalı.  Bu fotoğraf çekimi sonbahar dönemi modasına ait. Sonbaharda denemek istediğin bir tarz var mı?

Jonghyun: Açıkçası modayla ilgili belirli bir fikrim yok… (gülüyor). Bir tişörtle bir şort pantolonu eşleştiririm, özellikle beyaz tişört seviyorum. Ah, sonbahar içindi değil mi? Sonbaharda tişörte bir ceket ilave etmek iyi olur. Tam uyan pantolon giymekte iyi değilim o yüzden daha rahat etmek için ceket giymeyi tercih ediyorum. 

-Sonbahar için özellikle sahip olmak istediğin bir şey var mı?

Jonghyun: Sıcak bir mont. Kısa uzun fark etmez mont giymeyi seviyorum. Bileklere kadar uzun olanlar hoşuma gidiyor. Renk olarak koyu yeşil seviyorum; renk yeşil olsa da baktığınızda siyahmış gibi duruyor. Çok dikkat çeken dizaynlardan hoşlanmıyorum, normal bir şey yeterli.
-Tek seferde satın aldığında dizaynda faklılıklar oluyor mu? (?)

Jonghyun: Evet oluyor. Stilistim birlikte seçmek için mağazaya benimle geliyor. “Bu, bu, bu!” şeklinde oluyor. 

-Bu harika (gülüyor). Pek fırsatın olmasa da Japonya’dayken de alışveriş yapıyor musun?

Jonghyun: Bazen saat bakmaya çıkıyorum çünkü burada Kore’dekine göre daha ucuzlar. Bir iki kere buradan saat aldım.

-Yani saatleri de mi tek seferde hep birlikte aldın?

Jonghyun: Aynı şeyi saatlerde de yapmak için banka soymam lazım!! (gülüyor) Grup üyeleri alışverişe gitmeyi seviyor, ben de onlara takılıyorum.

-Toplamaktan hoşlandığın bir moda eşyası var mı?

Jonghyun: Öyle bir şey yok ama dolabıma bakınca tişörtlerden oluştuğunu görüyorsunuz. Hepsi aynı tarzda ve hepsi beyaz (gülüyor). Yaklaşık 40 civarı beyaz tişörtüm var ve hepsi aynı görünüyor. 

-Jonghyun’un bakış açısına göre CNBLUE üyeleri içinde en çok kim giyinmekten hoşlanıyor?

Jonghyun: Hepimiz hoşlanıyoruz. İçimizde buna en çok zaman ayıran Jungshin. Modaya ilgisi var.-Bugünkü fotoğraf çekimleri nasıldı?

Jonghyun: Çok sıcak olduğu için çalışmak zordu ve üst üste birkaç şey giymem gerekti! (gülüyor) Modaya uygun giyinmiyor olsam da bence fotoğraflar oldukça iyiydi. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Orj: DNBLUE
İng Çeviri: @littlejongstar 
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder