İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] @Star1 Dergisi Kasım 2015 - Min Hyuk


CNBLUE, Zaman Hızla Uçup Gidiyor 

CNBLUE için zaman çok hızlı geçiyor; çıkışlarından itibaren şu an da 6. yılları. Müzik aktiviteleri, oyunculuk, eğlence programlarına katılımları, şarkı yazımı ve yurtdışı konserleri, her şey aralıksız sürüyor. Kendi hedefleri olan ve hayallerine ulaşmak için kendi tarzlarında çaba gösteren üyeleriyle olgunlaşan CNBLUE ile buluştuk.


<Kang Min Hyuk>

S: MBC'nin 'I live alone' programının yayınlanmasından sonra pek çok kadının aralarında konuştuğu bir konu haline geldin. Çiçek düzenlemeleri, evcil hayvan bakımı ve yemek yapmak, bunlar kadınların hayal dünyasında bulunan şeylerle tamamen uyuşan şeyler. 

C: Ben sadece nasıl yaşıyorsam aynen onu yansıttım. Programdan sonra etrafımdaki insanların bir çoğu detaylar konusunda bana sorular sordular. Nasıl kesiyorum, baharatları nasıl koyuyorum, bu gibi çok da önemli olmayan şeyler hakkında pek çok insan takipte olduğu için minnettarım. 

S: Kendi kendine çiçek düzenlerken ki görünüşün çok etkileyici. Bunu şu aralar mı öğreniyorsun? 

C: Son zamanlarda tanıtım etkinliklerimizden dolayı derslere çok katılamıyorum. Bu yüzden ders katılmadan önce çiçekleri almalıyım, önceden bunu programıma eklemeliyim. 

S: Çiçek düzenlemeye nasıl başladın?

C: Başta çiçekleri gerçekten çok sevdiğim için bir çiçekçiye gittim. Ama çiçekler çok pahalıydı. Fakat, etrafımdaki insanlar bana bir çiçek mağazasını ziyaret etmemi tavsiye edince oraya gittim. Orada çok fazla çeşit vardı ve fiyatları da uygundu. Oradan çiçekler aldım ve o zamandan beri kendim tasarlıyorum. 

S: En sevdiğin çiçek hangisi? 

C: Kuru çiçekler arasında kuzu kulağı cinsini seviyorum. Kuru olmasına rağmen bir arada tutma yönünü seviyorum. En temel tonu mor ve onu tercih ediyorum. 

S: Instagram hesabında çiçekler, sahne dekorları ve kediler olduğunu gördüm ve yanlış hesapta dolaşıyorum diye düşündüm. Bu fotoğraflara baktığımda içinde duygusal bir çocuk olduğunu hissettim. 

C: Gerçekten mi? Haha. Bunu hiç düşünmemiştim. Özellikle yaptığım bir şey değil. Sadece yalnızken biraz daha duygusal oluyorum. Küçükken yalnız yaşamayı severdim, ama çalışmaya başladıktan sonra yalnızlık duygusunu hisseder oldum. Yalnız olmayı sevmiyorum ve bu yüzden de evcil hayvanlarım var ve çiçek düzenlemesi yapıyorum. Ama bunun yanı sıra başka hobilerim de var. Bir şeylerle ilgilendiğimde yalnızlık hissi uzaklaşıyor. 

S: Bir kız kardeşin olduğunu duydum. Kız kardeşin için eş olarak CNBLUE üyelerinden birini seçecek olsaydın, kim olurdu?

C: Cidden bunu yapmak zorunda mıyım? Haahaha. Aslında bu hiç önemli değil. Onlar benim kan bağımın olmadığı ailem gibiler. 

S: Sanırım CNBLUE hiç düşüşe geçmedi şimdiye dek. İlk mini albümünüz 'I'm a Loner'dan beri her şey iyi gidiyor, değil mi? 

C: Hayır, bazı görünmez düşüşler yaşadık. Mücadele etmemize rağmen işlerin yolunda gitmediği zamanlar oldu ve çözülmesi için zamana bıraktığımız şeyler de oldu. Hayatın hep böyle zor gitmeyeceğini düşünüp bekledik, doğal olarak bu zor zamanlar geçti. 

S: SBS'in 'The Heirs' dizisinde rol aldıktan sonra Asya'da gerçekten çok ünlü oldun. Hatta geçtiğimiz Temmuz'da Tayland'da solo bir hayran buluşması bile gerçekleştirdin. 

C: Bu üyelerle sahnede olduğum zamankiyle karşılaştırıldığında tamamen farklı hissettiriyor. Ama bu bir konser değil de hayran buluşması olduğu için daha rahat ve eğlenceli hissettim.

S: Şu anda senin için en önemli şeyin ne olduğunu düşünüyorsun?

C: Açıkçası şu an pek bir şey düşünemiyorum. Sanırım şu aralar iş açısından zor zamanlar geçiriyorum. Sanki tekrar ergenlik çağından geçiyormuşum gibi. Eskiden de bu kadar sıkı çalıştığım zamanlar olmuştu ama iyi şekilde sonuçlanmadı, tükenmiş gibi hissediyorum. Bu açıdan bunları geride bırakmak konusunda kafa yormalıyım ama bunları geride bırakırsam daha da çok çalışmam gerekebilir. Şu anda ne yapacağımı bilmiyorum.

S: İleride ne tarz bir müzik yapmak istiyorsun?

C: Baskı altında hissetmeden yapmak istediğim tarzda.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Source: @star1
Trans: cnbluestorm
Çeviri: mcnbl
0 yorum:

Yorum Gönder