İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] @Star1 Dergisi Kasım 2015 - JonghyunCNBLUE, Zaman Hızla Uçup Gidiyor

CNBLUE için zaman çok hızlı geçiyor; çıkışlarından itibaren şu an da 6. yılları. Müzik aktiviteleri, oyunculuk, eğlence programlarına katılımları, şarkı yazımı ve yurtdışı konserleri, her şey aralıksız sürüyor. Kendi hedefleri olan ve hayallerine ulaşmak için kendi tarzlarında çaba gösteren üyeleriyle olgunlaşan CNBLUE ile buluştuk.


<Lee Jong Hyun>S: Agresif yanlarını gösteren biriymiş gibi görünen seni MBC'nin 'We Got Married' programında gördüğümüzde senin aslında ne kadar romantik biri olduğunu da gördük.

C: Romantik! Haha. Bu programın ekibinde yer almak hislerimi saklamaya gerek olmayan bir şeydi. Sadece kendim gibi davrandım ve sanırım iyi iş çıkardım. Eğer duygularımı saklasaydım ve keyfini çıkarmasaydım neden program ilk sıralarda yer alırdı ki?

S:Sadece bir program olsa bile, evlilik yaşamı için izlenimin ne oldu?

C: Pogramda yaşadığım iyiydi bence. Eğlenceliydi. Bu programın içerisindeyken etrafımdaki insanları düşünmedim, pişmanlık duymadan çekimlerimi gerçekleştirdim.

S: Ne zaman evlenmeyi düşünüyorsun?

C: Ben biraz uçlarda yaşayan bir tipim bu yüzden bence erkenden olabilir veya zamanlamayı kaçırırsam gerçekten çok geç olabilir.

S: Konuşma tarzın çok rahat, senin gerçek kişiliğini merak ediyorum.

C: Öyle mi? Kendi tarzımda bir şeyler yapıyorum, gerçekten yapmak istediğim şekilde. Bu yüzden çevremdekiler benim hakkımda asla endişelenmezler. Çünkü iyi bir şekilde halledebilirim.

S: Lisede Judo yaptığını biliyoruz.

C: Judo kulübünün yöneticisinin tavsiyesi üzerine Judo yapmaya başlamıştım. Uzundum ve o zamanlar fiziksel kondisyonum gerçekten iyiydi. Denediğimde eğlenceli buldum. Ardından bir ödül kazandım ve bunun hakkında ciddi ciddi düşünmeye başladım. Etrafımda Judo'da iyi çok fazla insan vardı ve benim için başlamak adına çok geç olduğunu düşünerek vazgeçtim.

S: Çok hırslı gözüküyorsun.

C: Sanırım bu rekabet miktarı hakkında doğru. Temek olarak diğerlerinden çok kendime daha katı davranıyorum.

S: Hangi yönden katısın?

C: Cool olmayan veya sıkıcı şeylerden nefret ederim. Özellikle erkeksi olmayan şeyleri yapmaktan. Bu biraz kötü ama hayranlarla buluşmalarımız olduğunda aegyo yapmamı istiyorlardı, asla yapamazdım. Şimdi tüm hayranlar bunu anlayacaktır, ama çıkış yaptığımızda bununla ilgili çok üzgün oluyorlardı. Duygusuz veya soğuk biri değilim. Minnettar olduğumda teşekkür ederim, her zaman gerçek duygularımı yansıtırım. Ama sadece aegyo yapmaktan nefret ediyorum.

S: Geçmişte nasıl bir öğrenciydin?

C: Sanırım her şeyde iyi olmaya çalışan biriydim. Bu yüzden bir öğrenci olarak iyiydim. Tüm okul hayatım boyunca 15. sıradaydım ve bir altın madalyam vardı. Akademik bilgiler hakkında çok da iyi değildim ama bana söylenen neyse en iyisini yapmaya çalışırdım.

S: Okulda her zaman sınıf başkanı olmuşsun gibi bir şeyler sezdim.

C: Yanlış. Sadece başkan yardımcısıydım. (Gülüyor) Bir şeyin başı olmaktan nefret ederim. Biri bana yılanın başı mı ejderhanın kuyruğu mu diye sorsa ejderhanın gövdesini tercih ederim. İkinci olmayı ama güçlü bir ikinci olmaktan hoşlanırım. Bu benim mottom.

S: KBS2'nin <Cool Kiz on the Block> programında judo'dan kaynaklı problemin yüzünden kulaklarından operasyon geçirdiğini söyledin, ve doğal olarak yüzüne hiçbir şey yaptırmamış biri olarak yakışıklısın. Bu yüzle küçükken çok popüler olmalısın.

C: Öyleydim. Tüm yaşlardaki kadınlar ve erkekler arasında, herkes.. bu yüzden etrafımın sarılı olmasını pek sevmem.

S: KBS2’nin dizisi <Orange Marmalade>da AOA Seoulhyun ile eşleştirilmiştin. Aynı şirketten 'küçük kız kardeş'in ile aşk sahnelerinin olması seni zora soktu mu?

C: Çok rahat değildim. O küçüklüğünden beri izlediğim bir kız kardeşim gibi, ona aşık birini canlandırmaya odaklanmak zordu.

S: Sanırım CNBLUE ara vermeksizin çalışıyor. Tüm üyelerin programları dolu gibi göründüğü için hiç nefes almak istemiyor musun?

C: İstiyorum. Bir ay kimse bana bakmaksa ne güzel olurdu. Hiçbir şey düşünmeden yaşamayı denemek istiyorum. Ama bunu yapamıyorum, bu yüzden de elimden geleni ortaya koyup şu anki yaşantımın keyfini çıkarıyorum.

S: Ünlü kişiliğinin dışında, 20'lerindeki Jonghyun için en rahat hissettiğin zamanın ne zaman olduğunu düşünüyorsun?

C: Egzersiz yaparken, terlerken. Bu en huzurlu ve rahat hissettiğim an. 

S: Ailee ile yakın olduğunu duydum. Onun Eylül'de yayınladığı albümdeki <Fill Your Glass> şarkısının sözlerini yazıp bestelemişsin.

C: Müzikte gerçekten iyi olan insanları seviyorum. Ailee gibi, onun doğal bir yeteneği var ve çok iyi. O sevip de kıskandığım arkadaşlarımdan biri. Baştan sadece onu biliyordum ama onunla müzik hakkında konuştukça hemen yakın arkadaş olduk. Gerçekten çok cool biri.

S: Solo albüm yayınlama planların yok mu?

C: Bunun ne zaman olacağını bilmiyorum ama son zamanlarda şarkı yazmak için çok sıkı çalışıyorum.

S: Ne kadar da anlamlı bir hayat. Önünde uzanan hayatta, gelecekte ne tür bir insan olmak istiyorsun?

C: Havalı bir şekilde yaşamak istiyorum. Yaşa veya öl tarzı. Körü körüne bir yaşam tarzı değil, sadece havalı bir yaşam istiyorum.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Source: @star1
Trans: cnbluestorm
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder