İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun 2016 Konser Sezonu Bangkok'da Enerjik Bir Performansla Hızlı Bir Şekilde Başladı


Geçtiğimiz Cumartesi, Bangkok, Tayland'daki iki buçuk saat süren 'Come Together' konserinin ardından hayranlarına teşekkür etmek için sahneye gelen dörtlüden, CNBLUE'nun lideri Jung Yonghwa'nın kafasına uçan bir şapka çarptı.

Müzisyenlerin güvenliğini biraz tehlikeye atıyor gibi görünmekle birlikte, heyecan dolu ve çok istekli hayranlar Impact Arena'daki  Koreli pop-rock band'ini hediye yağmuruna tuttular. İzleyiciler direk veya havadan, oyuncak ve havlu gibi hediyeleri basist Lee Jungshin, baterist Kang Minhyuk, gitarist Lee Jonghyun ve vokalist Jung Yonghwa'ya sevgilerini göstermek adına, üç kısmı ön plana çıkarılmış sahneye doğru fırlattılar.

Önceki konserlerinde Jung'un, özellikle performans sırasında ortam sevinç dolu bir hale gelince sahnede dolaşarak kendinin ve band'in diğer üyelerinin yanı başlarındaki oyuncakları toplayıp sahnenin bir kenarına yerleştirdiği görülebilir.

Band geçen Ekim ayında Şangay'da başlayan Come Together konser turunun dördüncü duraklarında izleyenlerin çığlıklarının eşlik ettiği enerjik bir performans sergiledi. Grubun Japonya konserleri dışında nadiren yer alan popüler Japonca şarkılarının yanı sıra, sahnelenen şarkıların büyük çoğunluğu son yayınladıkları Kore albümleri '2gether'dan oldu.

Band performansı canlı olduğu için her CNBLUE konseri katılanlar için benzersiz bir deneyim yaşama eğilimi içerisinde. Hazırlıksız doğaçlamalar grubun canlı performanslarının değişmez unsuru ve Bangkok'taki hayranlar 'I'm Loner' ve 'Lovelight' gibi hit şarkıların yeniden düzenlenmiş halini izlediler ki bazı hayranlar bu ikinci şarkıyı tanımak da dahi zorluk çekti.

Turun bir sonraki Asya ayağının, 13 Şubat'ta Sevgililer gününe denk gelen konseri Singapore Indoor Stadium'da düzenlenecek Singapur olacak. Güvenlik önlemi olarak konser organizatörleri A4'ten büyük hayran yazılarının yer aldığı panoları konser salonuna almayacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstarz
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder