İMZA KAMPANYASI

FNC Entertainment Kötü Niyetli Yorum Yapanlar Hakkında Yasal İşlem Başlatacak



FNC Entertainment 11 Ocak'ta resmi sitesinde yayınladığı bir yazı ile bu konudaki amacını açıkladı. 
Bu yazıya göre;

Merhaba, biz FNC Entertainment,
Kurumumuz altındaki sanatçılara ilgi gösteren ve sevgilerini gönderen tüm hayranlara içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız.
Fakat son zamanlarda bir kaç kötü niyetli netizen hiçbir gerçekliği olmayan dedikodular yayıyor ve sosyal medya üzerinde kurumumuz sanatçıları hakkında onların karakterlerini ciddi manada zedeleyebilecek nefret dolu yorumlar yazıyor. Bu nedenden dolayı sanatçılarımız ve onların aileleri ve arkadaşları ciddi olarak manevi zarar görüyorlar.
Bunun üzerine, kurumumuz sanatçılarını korumak ve ileride yaşanabilecek zararı önlemek adına kötü nefret dolu yorumlar yazan, dedikodular uydurup bunları yayan kişilerin kullanıcı isimlerini sürekli olarak kaydediyoruz. Kurumumuz sanatçılarının iftiraya uğraması ve adının karalanması durumunda güçlü bir yasal işlem başlatacağız.
İnternet üzerinden yapılan sözlü şiddet, sadece eğlence dünyasında değil toplumun genelinde kesin olarak temizlenmelidir diye düşünüyoruz. Daha düzgün bir internet kültürünün oluşması için elimizden geleni yapacağız. Lütfen bunu dikkate alın ve anlayış gösterin. Teşekkürler.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Source: FNC Entertainment
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder