İMZA KAMPANYASI

Jung Shin, "Cinderella and Four Knights" Dizisinde Jung Il Woo, Na Eun ile Rol AlacakGörünüşe göre CNBLUE'nun Jung Shin'i "Cinderella and Four Knights" isimli yeni bir dizide karşımıza çıkıyor. Jung Shin dizide aynı anda zengin bir ailenin üçüncü nesil veliahtı ve ünlü bir şarkıcı olarak rol alacak. Şık duruşu ve oyunculuk yeteneklerini göz önünde bulundurursak harika bir iş çıkaracaktır.

Yirmili yaşlarında olan gençler etrafında dönen dizi, samimiyet, aile, dostluk ve daha fazlasını konu alıyor. 2011'de yazılan Cinderella and Four Knights kitabından uyarlanan dizinin eski adı 'You're the First'dü. 

Jung Shin, ünlü bir şarkıcı/söz yazarı olan aynı zamanda Haneul Grup'un veliahtı Kang Seo Woo karakterini canlandıracak. Kang Seo Woo, Park So Dam'ın canlandıracağı kadın başrol karakter olan  Ha Won'a karşı herkesten daha sevecendir. Üniversite harcını çıkarmak için yarı zamanlı işlerde çalışan, bir üniversite öğrencisi olan Ha Won, Haneul ailesine girmesine önderlik edecek olan Haneul Grup'un üç erkek kuzenin yaşadığı evde çalışmak üzere yüksek ücretli bir iş teklifi alıyor. 

16 bölüm olarak yayınlanacak dizinin kadrosunda Ahn Jae Hyun, Jung Il Woo, Choi Min ve A Pink'den Na Eun'un da yer alacağı onaylandı. Ahn Jae Hyun, Jung Il Woo'nun canlandıracağı Ji Woon karakterine Ha Won'un önünde kafa atan oyuncu Kang Hyun Min karakterini canlandıracak. Ji Woon dışarıda vahşi görünse de aslında oldukça iyi huylu biri olarak yalnız bir imaj çiziyor.

Yeni dizi için heyecanlı mısınız?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder