İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Mutlaka Görülmesi Gereken 5 Konser Performansı


Idol grupların konser turuna çıkması yeni bir şey değil ama kaç kez izlerseniz izleyin heyecanını hiç kaybetmiyor ve kendinizi hazırlamak zorunda kalıyorsunuz. Bir K-Pop konserine hazırlanmanın sevdiğiniz grubun son albümünü dinlemek ve konser videolarını izlemekten daha iyi yolu yoktur.

Idol grup CNBLUE 13.Şubat cumartesi günü Singapur'da konser düzenledi. Biz de önceki Come Together konserlerinden performansları 5 madde halinde sizin için derledik. 

5. Her konserin başlangıcı konseri yumuşatacak bir liste ile başlar. CNBLUE'nun Şangay'daki Come Together konseri de "Domino" ile başladı. Efektler ve CNBLUE'nun sahnedeki varlığı "Come Together"ı güzel kılmak için fazlasıyla yetse de, giriş müzikleri hayranları gecenin devamındaki şarkılar için oldukça heyecanlandırıyor.4. CNBLUE'nun en son durakları olan Bangkok konserinde, vokalden üyelere kadar etkileyici ifadeleri sergilenirken CNBLUE'nun enstrüman olarak parladığı bir performanstı bu. Grup eski hit şarkılarından birini yeni düzenlemesi ile çaldı. Bu kare CNBLUE'nun son turundaki en net olanlardan biri ve kesinlikle olağanüstü.3. CNBLUE'nun temel rock şarkılarından biri olan"Footstep" performansı Come Together turunun en can alıcı noktalarından birisi. CNBLUE, vokal düzenlemeleri eşit bir şekilde dağıtılmış şarkıda sessiz bir başlangıç ve güçlü bir final sunuyor ve bu (performans) Come Together'ın kesinlikle kaçırılmaması gereken anlarından biri.2. Bu yine Yong Hwa odaklı bir video, ama ana vokalin şarkı söylemediği bu kısım (performansı) çok daha eğlenceli yapıyor. Yong Hwa şarkının ortasında gitarıyla sahneye uzanırken kesinlikle çılgın ve rahat... İzleyicilerle dans ediyor, hayranlara cevap veriyor ve sahnenin ortasında uzanıyor. Kesinlikle eğleniyor ve günün sonunda bir müzisyenin yapması gereken de tam olarak bu.


1. Yaklaşık 25.000 kez gösterilmiş bu video CNBLUE'nun Come Together Şangay konserinden birçok şarkının derlemesi. Kameranın odağı lider Yong Hwa'da ve bu esnada grup, ikisi son albümleri "2Gether"dan olan "Cindrella", "Holiday" ve "Catch Me" şarkılarını çalıyor. Yeni şarkıları dinlemek harika olsa da, bu videonun en iyi yanı enstrumanlarla Yong Hwa'nın vokalinin muhteşem uyumu. Yüksek kaliteli görüntü ve sesle bu performans CNBLUE'nun mutlaka izlenmesi gereken performansları arasında.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: kpopstraz
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder