İMZA KAMPANYASI

[MAKALE] CNBLUE'nun Unutulmaz Sevgililer Günü Arifesi Konseri


13 Şubat 2016 hayranlar için sadece sevgililer günü arifesi olarak değil, akıllara kazınan bir konserin gerçekleştiği gün olarak da özel bir tarih olarak hatırlanacak. 

CNBLUE tüm konser boyunca içlerinden taşan enerjiyle sahnedeydi ve hayranlar (Boicelar) hep birlikte grubun Singapur’daki [Come Together] konseri için güzel bir hayran projesi ortaya koydu.


18 şarkılık konserin sonunda ilave 3 kapanış şarkısı da söylenen CNBLUE konseri kelimenin tam anlamıyla muhteşemdi. Bilinen popüler şarkılarının yanı sıra hayranlar, ‘I’m A Loner‘, ‘Coffee Shop‘ ve ‘Love Light‘ gibi şarkılarının yeni düzenlenmiş halinden de büyük zevk aldı. 


O anda biz bu çocukları sevmeyi durduramazken (*Can’t Stop şarkısına gönderme yapıyor) onlar hayranlarla eğlenmeye ve onları etkilemeye devam ettiler, ve bunu kullandıkları Hokkien/Singlish gibi yeni bir dil/aksan’la yaptılar. (*Singapur’un belli bölgelerine özgü konuşma dili/aksanı)

‘Shiok Boh?‘ (Eğleniyor musunuz?), ‘Huat Ah!‘ (Dilerim hepiniz zengin olursunuz!) ve ‘Wa Ka Li Chiam Mia!‘ (Bu şarkıyı sizin için söyleyeceğim!) gibi kullandıkları kısa cümleler seyircilerin gülmekten yerlerde yuvarlanmasına yetti. Yonghwa’nın Singapur’lu hayranlar için öğrendiği kelimeleri durmadan göstermeye çalışmasını saymıyorum bile!


CNBLUE Sevgililer günü için mükemmel bir şarkı olan “Hold My Hand” ile hepimizi büyüsü altına alarak bize o gün için özel sevimli bir not göndermiş oldu. Minhyuk’un da bahsettiği güzel anılar gibi, dileriz Singapur Minhyuk ve diğer üyeler için her zaman özel kalır.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır*

Yazan: Meixian l Fotoğraflar: ONE Production - Marcus Lin
Orj makale: hallyusg.net 
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder