İMZA KAMPANYASI

Sevgililer Günü Arefesini CNBLUE ile Singapur'da Geçirmenin Beş Nedeni!CNBLUE 13 Şubat'ta Singapur'da büyük bir solo konser verecek bu yüzden bu konsere gelmenize neden olacağını düşündüğümüz beş sebep hazırladı.

(A.N/ Şu aşağıdaki gifi ilk sebep için koydularsa aşağıdakileri okumaya ihtiyaç duymaz ki insan xD Bana bu yeter der bırakırım )


1) CNBLUE ile bir randevu ister misiniz? Evet tabi!

Bu yıl sevgiliniz yok mu? Evde tıkılıp televizyonlardaki kutlamaları izleyeceğinize gelip CNBLUE'ya takılın ve BOICE denizinin bir parçası olun! Dahası Sevgililer Günü arefesini CNBLUE ile geçirmek her zaman karşımıza çıkacak bir fırsat değil. Belki de bu yılki aşk sezonunun en iyi randevusu bu olacak.2) Canlandırıcı Canlı Band Performansı

Hesaba katmadığımız sayısız konserler var ama birçok fan servis ile kalplerimizi titreten ve K-pop bandlerinin performansı ile muhteşem müzik ziyafeti çekebileceğimiz birkaç tane var.

CNBLUE konseri mi? Dikkat etmeniz gereken özellikle bir konser olduğunu söylemek istiyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere CNBLUE'nun diğer idol gruplardan ayrıldığı heyecanlı canlı rock band performansı.

Hayran olduğunuz grubu karşınızda hazırlanırken görüyor, onları canlı olarak çalarken izliyorsunuz. Konser boyunca farklı duygular içinde olacağınızı garanti ediyoruz.


3) Kalorilerini Yakacaksınız!

Tümüyle eğlencenin dibine vurmadığınız konsere konser denmez. Bu konserde ayaklarınıza kara su ineceğine, dans edip zıplayacağınıza ve muhtemelen çokça terleyeceğinize emin olun çünkü bu çocuklar eminiz ki performansları boyunca herkesten bunları yapmasını isteyecekler. Sevdiğiniz müzikle eğlenirken yağlarınızdan kurtulmak için iyi bir fırsat! (A.N/ Birinci gif için dediklerimi unutun xD Bu gif ile insanın kalbi tutuşur kalorilerden kurtulmayı bırak xD)4) Sürprizlere Hazır Olun

Konserde Singapurlu BOICE'ları ne bekliyor? Tüm bir yeni şarkı listesi, her zamanki hit şarkıları elbette ve tabi ki 2Gether albüm şarkıları! Bunun yanında hayranlar onların her zamanki popüler şarkılarını yeni düzenlemeler ve çocukların yorumlamaları ile yeniden dinleyecekler!


5) CNBLUE ile Grup Fotoğrafı

Ve son olarak, canlı performans ve sahnedeki iletişimden daha çok akılda kalan nedir? CNBLUE ile Singapur'daki konserini anmak için çekilen bir grup fotoğrafı tabi ki! Oppalarınızla bu fotoğrafta olmak bile BOICE olarak gururlanmanızı sağlayacak, kendinizi fotoğrafta bulamasanız bile hayran selinin bir parçası olduğunuzu bileceksiniz.

Eğer elinizde bir pankartınız ya da lightstick'iniz varsa CNBLUE fotoğraf çekerken bunların elinizde olduğuna emin olun.

CNBLUE Come Together Singapur Konseri'ne sadece on gün kaldı ne bekliyorsunuz? SportsHubTix'den biletlerinizi alın ve  her zaman yanınızda taşıyacağınız inanılmaz anılara yatırım yapın. Konsere katılacaksanız bu fotoğrafı paylaşın!

Come Together Singapur Konseri için Detaylar

Tarih: 13 Şubat 2016
Yer: Singapore Indoor Stadium
Zaman: 19:00

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: hallyusg
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder