İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’nun Nisan ayında yeni albümle dönmesi bekleniyor
16 mart’ta gelen habere göre CNBLUE’nun Nisan ayında Kore'de yeni albüm yayınlaması bekleniyor. Geçtiğimiz Eylül ayında son albümleri “Cinderella”yı yayınlamalarının üstünden yaklaşık yedi ay geçti. 

Bu yedi ay süresinde üyeler bireysel çalışmalarına ve yurt dışı konserlerine devam ederken aynı zamanda albüm üstünde çalıştılar. Üyeler özellikle yeni albümleri için müzik ve sözlerini kendileri yazarak büyük enerji ve zaman harcadılar.

Ağırlıklı olarak dans idol grupların bulunduğu müzik endüstrisinde CNBLUE’nun Nisan’da yayınlayacakları yeni grup müziklerinin nasıl olacağını hayranlar heyecanla bekliyor.

Ajansları FNC Entertainment’tan bir yetkili, “Yeni şarkıların kaydı aralıksız devam ediyor. Kesin çıkış tarihi henüz belirlenmedi” açıklamasını yaptı. 

Albüm çıkışı Nisan ayı başında bekleniyor.

Grup, Come Together konser turlarına devam ediyor. Aynı zamanda Mayıs ayı için Puzzle Japon albümleri çıkış duyurusu yapıldı ve takiben Japonya bahar turları olacak. Grup üyelerinden Jungshin “Cinderella and Four Knights” dizi çekimlerine devam ederken, Yonghwa Nisan ayında başrolünde olacağı yüksek prodüksiyonlu 4D Çin filmi “Cook up a storm” çekimlerine başlayacak. Film çekimleri Çin ve Avrupa’da yapılacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: soompi 
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder