İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Yakışıklı Prensleri'nin Karizması, Kalpleri Esir Ediyor


<Come Together Singapur Konserinden>

1. Prens Kang Min Hyuk: Şeytani Bir Vücutta Meleksi Bir Yüz

(Ç.N: Harika bir fiziğe sahip olduğunu vurgulamaya çalışıyorlar) 


Bebek yüzlü baterist Min Hyuk "Kimler bekar?" diye sordu ve çığlık atan tüm bayanların "CNBLUE'nun kız arkadaşı" olduğunu söyledi. (A.N/ Çok geç değil, siz de çığlık atabilirsiniz xD) İlk üç şarkı bittikten sonra giydiği mavi tişörtü değiştirerek sadece beyaz bir atlet giydi. Esmer/bronz teni ve vücuduyla sergilediği fazlasıyla erkeksi tavırları yüzünden insanlar farkında bile olmadan 'Oppa' diye haykırıp durdular.


2. Prens Jung Yong Hwa: Muzip, Şarkı Söyleme Yetenekleri Yüksek, Oyun Oynamayı Seven, Patlayıcı Derecede Coşkun/Coşku Dolu

Lider vokal Yonghwa'nın içinde bitmek bilmeyen bir enerji var gibi görünüyor. Tüm konser boyunca şarkı söylese de, etrafta zıplayıp dursa da, enstrüman çalsa da asla nefessiz kalmamasını sağlayan sonsuz bir enerji! 

(A.N/ Hayır o nefessiz kalmıyor ama izlerken bizim nefesimizi kesiyor >.<) Rock tarzda iyi olmanın yanında balad şarkılarda da muhteşem bir iş çıkardı. Bunun yanında rap ve beatbox'da da hiç zorlanmadı ve muhteşem haykırışları stadyumun çatısına kadar tüm salonu titretti.

Bu sefer birçok Singapur dilinde kelimeler öğrenmişti ve eğlenceli bir şekilde "Wa ka li gong (izin verin söyleyeyim) Bu gece sizin için 2016'nın en güzel gecesi olacak" dedi. (A.N/ Bu sene bizim için de bir geceyi hayatımızın en güzel gecesi kılmanızı bekliyoruz Yonghwa~shi ^^)


3. Prens Lee Jong Hyun: Nazik, Saklı Seksi


Jonghyun o gece her zamanki pozisyonundaydı ve harika bir şekilde gitar çalıyordu. Nazik güçlü sesi ile balad "Irony" parçasını söylediğinde tüm seyircileri büyüledi. 


Nazik ve sakin tavırları yüzünden her hareketi izleyicilere çığlık attırdı. Ara sıra kahkülünü düzeltti onun dışındaki zamanlarda derin bakışlarla kameraya bakıp gülümseyerek hayranların kalbini adeta elektrik akımı verilmişçesine titretti. 


4. Prens Lee Jung Shin: Şatavatsız Ağırbaşlı, Doğal Yaramaz/Ağırbaşlı


Her ne kadar olayların merkezinde olmasa da baksanıza ne kadar rahat bir şekilde bas gitarını çalıyor. Ona bakarken gülümsemenize engel olamıyorsunuz.


Konser Çin Yeni Yılı dönemine denk geldiği için şaka yapmayı çok seven Jungshin kutlama kelimelerini öğrenmişti ve hayranları sevimli bir şekilde "Gong xi fa cai, hong bao na lai!" diyerek kutladı.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!"


Kaynak: @strawberriesblu

Çeviri: unDineee @TurkishBoice
0 yorum:

Yorum Gönder