İMZA KAMPANYASI

Jung Yonghwa ‘Day Day Up’ Programına Özel Sunucu olarak Katıldı


Müzik grubu CNBLUE’nun lideri Jung Yong-hwa, Çin’de Hunan TV talk şovu “Day Day Up”a katıldı.

26 yaşındaki şarkıcı daha önce de Çin’de eğlence programlarına katıldı. Popüler sitcom “Diors Man”in dördüncü sezonunda konuk olarak bulundu ve eğlence programı “Happy Camp”a katıldı.

Yapımcı ve sunucu Wang Han program için Yonghwa’yı bizzat arayarak sunucu olarak katılması için davet etti. Day Day Up’ın bu bölümündeki diğer konuklar Tayvanlı şarkıcı-aktör Jimmy Lin, Hong Konglu şarkıcı-aktör Yung Cho Yee ve Çinli aktrist Zhang Yuqi. 14 Mart pazartesi günü çekimleri gerçekleşen bölüm, “Day Day Brothers” olarak adlandırılıyor, bu “Günlük kardeşler” anlamındaki terim şov sunucularını tanımlamak için kullanılıyor. Yonghwa programda eğlence şovu yeteneklerini ortaya koyarken diğer konuklarla da sıcak bir yakınlık kurdu.

Programda Yonghwa "Daha önce bir kadın tarafından aldatıldım, bu yüzden özellikle yalan söyleyen kadınlardan nefret ederim" diyerek daha önce açıklamadığı bir anısını da paylaştı. Ama gelecekte seveceği kişiyi koruma isteği duygusunu çok yoğun hissettiğini belirtti. Sunucu Wang Han'ın, "Gelecekte bir kız ya da erkek çocuk istiyor musun?" sorusuna, "Kaç çocuğum olacağının önemi yok, eşimin fikrine saygı göstereceğim" yanıtını verdi.Zhang Yu Qi ile dizlerin romantik sahnelerini tekrar canlandırdıkları eğlenceli bir bölüm de yapıldı. Zhang Yuqi "hoşlanıyorsan söyle gitsin, boş konuşmalara gerek yok" tiplemesini yaparken, Yonghwa'nın ideal tipinin şirin kızlar olduğunu söylemesiyle küçük kız rolüne büründü.

Yonghwa'nın aynı zamanda iyi arkadaşı olan JJ Lin'in "Practise Love" şarkısına eşlik etmesini seyirciler çığlık atarak izledi.

Ayrıca program sonrasında UNIQ'den Wang Yi Bo weibosunda, “Yonghwa bro çok iyi bir abi ve senior~~~Umarım Day Day Up sahnesinde birlikte oluruz, 9 hakkım var, değil mi?” paylaşımında bulundu.

Çekimlere katılan hayranlardan da olumlu yorumlar geldi. Bir hayran weibo hesabında, “Day Day Up çekimleri bitti. Yonghwa’nın kişiliği inanılmaz tatlı, şarkı söylemesi çok iyi, tam anlamıyla hayranlarından birine dönüşüyorum” yazdı.

Day Day Up çekimlerinde mola esnasında CNBLUE’nun I’m a Loner şarkısı çalındı: VideosuProgram sonrası Day Day Up, resmi güncellemesinde Yonghwa’nın yukarıdaki resimlerini paylaştı ve “Bir fotoğraf seçemiyorum, kararsız olduğum için değil, Jung Yonghwa mükemmel olduğu için.” yazdı. Sonrasında program için aşağıdaki tanıtım fotoğrafları yayınlandı.

14.03.2016 MBC sabah haberlerinden Yonghwa’nın Çin talk şovu Day Day Up’a özel sunucu olarak katılması konulu yayın:


Program 18 Mart Cuma günü Çin yerel saatiyle 20:20'de yayınlanacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!"

Kaynak: Kim Soo-hyang @kpopherald & Chl0e0622 & lyuublue & klaritia @wintercherub
Video: TT_CNBLUE
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder