İMZA KAMPANYASI

Kang Minhyuk ‘Entertainer’ Dizi Kadrosu için Düşünülüyor


SBS dizisi “Entertainer (Ddanddara)” yayın tarihine sadece bir ay kala oyuncu kadrosunu da kesinleştirmeye başladı. Son olarak Ji Sung ve Chae Jung Ahn (Yong-pal) kadroya dahil edilirken, Kang Min Hyuk’un ikinci erkek başrol olan teklife olumlu baktığı belirtildi. Hyeri ile de bayan başrol için görüşmeler devam ediyor.

Entertainer'ın konusuna gelirsek,  Shin Suk Ho (Ji Sung) zirvedeki bir eğlence firması olan KTOP’un yöneticisidir ve yetenekli insanları keşfetmekte iyidir, fakat haksız yere konumundan atılır. Böylece kendi şirketi Mango Entertainment’ı kurar. Bel bağladığı bir idol grupla bağımsız olup başarı kazanmak istese de alkollü araç kullanmaktan hayalleri suya düşer. Ta ki yetenekli Kang Minhyuk’la tanışana kadar.

Chae Jung-ahn dizide Ji Sung’la aşk ilişkisi olan bir yöneticiyi oynuyor. Chae Jung-ahn orta ölçekli Ocean Entertainment firmasında çalışmaktadır ve firmaları bir mega stara sahip değildir. Fakat buna rağmen tarz sahibi, profesyonel karakteriyle yönetiminde olan aktörlerle iyi bir iletişim kurmaktadır.

The Heirs dizisindeki oyunculuğuyla dikkatleri çeken Kang Minhyuk için müzikal dehaya sahip Jo Ha Na karakteri düşünülüyor. Kang Minhyuk eğer rolü kabul ederse, Ji Sung’un bir grup kurmak için kanatları altına aldığı bir karakteri canlandıracak. Yapım ekibinden bir yetkili bu rol için hem şarkı söyleyip hem de iyi enstrüman çalabilecek bir aktör aradıklarını söyledi.

Hyeri eğer kabul ederse 22 yaşındaki balık satarak hayatını kazanan Jung Geu Rin karakterini oynayacak. Suk Ho onu keşfederek akıl hocası olacak ve hem Suk Ho’nun hem de Kang Minhyuk’un ona aşık olmasıyla bir aşk üçgeni yaşanacak.

Kang Minhyuk ve Hyeri’nin dizi teklifine verecekleri cevap bekleniyor. Henüz kesinleşmiş bir duyuru yapılmadı.

Come Back, Ajusshi dizisinin final yapmasından sonra başlayacak olan Entertainer dizisi 20 Nisan’dan itibaren her Çarşamba-Perşembe Kore saatiyle 21:55’te SBS’de yayınlanacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: dramafever & dramabeans & @wintercherub & @lyuublue
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder