İMZA KAMPANYASI

13.04.2016 KCW's Beautiful Morning Yayını Sunwoo JungA Röportajı: Jung Yong Hwa Hakkında


KCW's Beautiful Morning radyo yayınına konuk olan Sunwoo JungA yayında Jung Yong Hwa’dan bahsetti.

Yonghwa alakalı bir geçiş çalınca sunucu KCW, yayın yönetmeninin Sunwoo JungA'nın konuk olması sonucu kasten bunu çaldığını söylüyor. Sunwoo JungA’ya sık sık Yonghwa ile görüşüyor musunuz diye soruyor, arada bir görüştükleri cevabını alıyor.

Sohbetin devamından: 

KCW: Son zamanlarda birlikte çalışma yaptığın bir müzisyen ya da başka biri oldu mu? 
SWJA: Yakın zamanda Yonghwa oldu, Jung Yonghwa-ssi.  Benim için oldukça yeni tarzda bir ortak çalışmaydı. Sanırım tınısı hala içimde devam ediyor. 

K: Yonghwa’nın aynen böyle büyük gözleri var.
S: Doğru. Sadece gözler değil, her yönden dikkat çekici biri (*ışıltılı). 

K: Evet. hehehe. Yonghwa bugünlerde aramıyor bile ya. 
S: hahahahaha

K: Yonghwa her gün karşına çıkabilecekmiş gibi duruyordu. Hahah. Bence Yonghwa her şeye çeki düzen vermekte oldukça iyi. (*sıkı takip ediyor)
(*Sunucu KCW neşeli bir şekilde bu espriyi yapıyor; bundan önce konuştukları şey Sunwoo JungA’nın yeni şarkısı hakkında, şarkı her şeyi oluruna bırakmak ve hislerin yavaş, sakin ilerlemesine izin vermekle ilgili. Bunun üstünden Yonghwa’nın karakterine gönderme yaptılar)  
S: (gülüyor)

K: Yonghwa ile çalışmanın en ilginç kısmı neydi? 
S: Aslında, Yonghwa-ssi’nin böyle bir karakteri olduğunu bilmiyordum. Demek istediğim, tabi ki bilmiyordum, çünkü onunla hiç karşılaşmamıştım. Çok neşe dolu bir insan, “Enerji veren biri” tanımı ona mükemmel uyuyor. Çok yoğun bir programı olmasına rağmen mekanın tüm havasını son derece pozitif hale getirdi. Benden daha genç biri. Bu şekilde ondan inanılmaz enerji topladım. Biraz beni şaşırttı da.

K: Doğru. Beni Yonghwa ile ilgili şaşırtan başka bir şey oldu. Bu şekildeyken bir anda aksanlı konuşmaya başlıyor, değil mi? 
S: Evet, bazen. hehe. Birden oluyor.

K: Çok yakışıklı ve bir anda aksanlı konuşmaya başladığındaysa… 
S: Daha rahat hissettiriyor. Zihnimdeki baskıyı (*stresi) çekip alıyordu. Hoştu. 
K: hehe
S: Çok iyi şarkı söylüyor, taze, yepyeni bir tarzla. İçinde rock hissi olan bir şarkıydı ve sesi keskin bir şekilde çıktı, bir anda. Bu beni çok şaşırttı. Çok yorgundu, zaman alır diye düşünmüştüm ama göz açıp kapayıncaya kadar tamamlandı.

K: Güçlü bir ruha sahip.
S: Öyle.
K: Güçlü bir ruh, ama bana artık bir telefon etmeli.
S: Hahahaha.

Not: Jung Yong Hwa ve SunWoo Jung A’nın ortak [Empathy] projesini hatırlamak isteyenler için, projeden bahsi geçen Yonghwa bestesi: HELLO 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: justjyh 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder