İMZA KAMPANYASI

(Ddandara Röportajı) Min Hyuk: “Dizideki müzik grubu bana CNBLUE’nun ilk halini hatırlatıyor”


Band tecrübem olduğu için bunu tanımlayabileceğim birçok alan mevcut. Dddandara band’ine baktığımda bana grubum CNBLUE’nun bir araya geldiği ilk zamanları hatırlatıyor. Hayallerimize ulaşabilmek için band aktivitelerinde yaşadıklarımız ve verdiğimiz mücadele dizideki Ha Neul karakterini oluşturmamda bana çok yardımcı oldu.


Dizide ilk kez bir araya gelmiş olmamıza rağmen eğlenceli ve canlı bir atmosferde çekim yapabildik ve birbirimizle harika bir sinerji oluşturduk. Dizide özellikle Ddandara üyeleri arasındaki bu etkileşimi sabırsızlıkla bekleyin (gülüyor).
  
Ji Sung sunbaenim ve Hyeri ile aynı projede oynayabilmek benim için çok şey ifade ediyor. İkisinin ne kadar tutkulu olduğunu görmek çekimlerde daha da fazla çalışmamı sağlıyor.


Ayrıca ilk defa bir projede şarkı söylediğimden, şu anda bunun için çok sıkı çalışıyorum. Ddandara, hayallerini gerçeğe çevirebilmek için çabalayan insanları anlatan bir hikaye. Bir taraftan keyif verirken, diğer taraftan bazı kısımlarıyla duygusallık barındırıyor. Lütfen diziye çok sevgi ve ilgi gösterin!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Orj: topstarnews 
İng çeviri: @CNBMinhyuk
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder