İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'dan Yonghwa Elle Röportajında Profesyonelliğini Ortaya Koydu


Yonghwa 'Elle' röportajında CNBLUE’nun müziği, konserler ve daha birçok şeyle ilgili konuştu. 

Grubun lideri, ilk olarak yeni albümleri ile ilgili düşüncelerini anlattı. “Bu albüm CNBLUE'ya çok iyi uyan müziklerden oluşuyor. Geçmişte çok endişe duyardık ve bir grubun belli bir çizgisi olmalı diye düşünerek kendimizi sınırlardık. Neden böyleydik bilmiyorum. Sadece kendimize uyan müziği yapmak gerçek bir başlangıç olacaktır diye düşünüyorum.” 

Arkasından Yonghwa son Asya turlarından bahsetti ve şu sözlerle profesyonelliğini ortaya koydu. “Açıkçası, büyük konserlerin öncesinde kendimi hazırlamak her zaman zor oluyor. Gece arkadaşlarımla dışarı çıkıp bir şeyler içmek istiyorum ama hayranlarım için kendimi çekmem gerekiyor. Seyircinin bir daha gelip başka bir konserde bizi canlı dinleyebileceğinin bir garantisi yok. Belki de bu ilk ve son konserleri”

Yonghwa ayrıca gümüş perdede çıkışını yapacağı Çin yapımı 4-D blockbuster filmi “Emperors Cook Up a Storm”dan da bahsetti. “Bu ilk filmimde bir şefi oynuyorum. Şarkıcı görüntümü üstümden atmak istiyorum. Şarkıcılık ve oyunculuk iki farklı iş alanı. İkisinde birden çok iyi olmak zor, ama kendimle yarışmaya devam edeceğim”

Yonghwa, CNBLUE ve kendilerini destekleyen hayranları için her zaman en iyisini sunabilmek adına çok çalışıyor. Yonghwa’nın röportaj ve diğer fotoğraflarına Elle dergisi Mayıs sayısından ulaşabilirsiniz. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: allkpop & kpopherald & lyuublue 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder