İMZA KAMPANYASI

(Haber) The Return Of Superman'de Amcalar Jung Yonghwa ve Lee Jonghyun Rohee'nin Kalbini Kazandı


CNBLUE üyeleri Jung Yong Hwa ve Lee Jong Hyun, Eugene ve Ki Tae Young’un kızı Rohee’nin kalbini kazanmak için zorlu bir uğraş verdi.

17 Nisan’daki KBS eğlence programı “The Return of Superman”de Jung Yong Hwa ve Lee Jong Hyun baba Ki Tae Young dinlenebilsin diye programa bir günlük amca olarak katıldı. 

Rohee’yi güldürmenin zor olduğunu duyunca iki amca, daha en baştan zor bir gün olacağını düşünerek endişelendi. Ama Ki Tae Young onlara ağladığında Rohee’yi nasıl tutmaları gerektiğini göstererek yardım etti. Rohee babasının gittiğini fark eder etmez ağlamaya başlayınca Jung Yonghwa hemen gösterilen metodu uyguladı. Rohee kısa zamanda ağlamayı kesti ve tekrar keyfi yerine geldi. 

Jung Yonghwa Rohee ile parmak dokundurma oyunu oynamaya çalıştı. Rohee parmak dokundurma oyununu her iki amcasıyla da oynadı. 


Jung Yonghwa, Rohee’nin bir oyuncağı öptüğünü görünce şansını denedi ve Rohee’den yanağına bir öpücük vermesini istedi. Rohee duraksamadan yanağına öpücüğü kondurunca Jung Yonghwa çok mutlu oldu.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: soompi & xsports via wintercherub
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder