İMZA KAMPANYASI

(Haber/Röportaj) CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Insomnia Çektiğini Açıkladı


CNBLUE üyeleriJung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk ve Lee Jung Shin 6. mini albümleri BLUEMING röportajındaydı.

Jung Yong Hwa Young Forever şarkısıyla ilgili, “Uykusuzluk çekerken bu şarkıyı yazdım. Çıkıştan hemen sonra hızlanacağımız için bunu ölçüt olarak almazsam başarılı olamayacağımı düşündüm. Böyle düşündüğüm için de insomnia (*uyuyamama hastalığı) oldum.”

Muhabirin, "Çok başarılısın, insomnia sıkıntısı çektiğini duymak şaşırtıcı” yorumuna Jung Yong Hwa şöyle yanıt verdi, "Şu anda bir süredir insomnia’m var. Çok düşünüyorum ve çok hırslıyım. Düşünceler kafama üşüştüğünde uyuyamıyorum. Her şeyi oluruna bırakmaya çalışıyorum, ama gene de uyumak benim için hala zor. Güzel bir gece uykusunun neye benzediğini hatırlamıyorum bile. Yakında gene düzenli uyuyabilmeyi istiyorum” 

CNBLUE′nun 4 Nisan’da çıkan yeni mini Blueming’in çıkış şarkısı You′re So Fine’ın yanı sıra Young Forever şarkısıyla da Yonghwa  şarkıcı-besteci yönünü bir kez daha cesur şekilde kanıtlıyor. 

Jung Yong Hwa, "Eğer yavaş başlayıp sonrasında patlama yapsaydık farklı olabilirdi; Loner en başta çok iyi iş yaptığı için elimde olmadan böyle şeyler düşünüyorum. Her seferinde aynı şekilde olmayacağını biliyorum, ama düşünmemek elimde değil. Bugüne kadar iyi iş çıkardığımız için gene daha da iyisini yapabilmeyi umuyorum.”  

Yonghwa sözlerini şöyle tamamladı, "Hayalim hala bir Billboard yıldızı olmak. Eğer bu olmazsa, ama ben söylemeye ve hayalini kurmaya devam edersem bir gün gerçek olacaktır diye düşünüyorum. Bu hayali gerçekleştirmek için çok çalışacağım.”

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: mwave 
TR Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder