İMZA KAMPANYASI

(Haber/Röportaj) Jung Yong Hwa FNC’de Nelerin Değiştiğinden Bahsetti


4 Nisan’da CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk ve Lee Jung Shin röportaj için Seul’de Cheongdamdong’daki bir otele geldi ve 6. Mini albümleri BLUEMING hakkında konuştu.

Muhabir, “CNBLUE, FNC’yi taşıyan bir sütun haline geldi. FNC’nin son zamanlardaki hızlı gelişimiyle koşullar da biraz değişti. Bu konuda sizi hayal kırıklığına uğratan bir şey oldu mu?” sorusunu sordu.

Jung Yong Hwa, "Böyle bir şey yok. Biz Jae Suk hyung burada olduğu için mutluyuz” cevabını verdi.

Yonghwa devam etti, "Şahsen eski zamanlardan konuşmaktan hiç hoşlanmıyorum ben. Şirket büyüdü ve sisteme uygun şekilde düşünüp hareket etmek en doğrusu. Kendi müziğimizi rahatça yapabildiğimiz için minnettar hissediyorum.” 

7 ay sonra müzik sahnelerine döndükleri CNBLUE′nun yeni mini albümü Blueming 4 Nisan’da yayınlandı. You′re So Fine albümün çıkış şarkısı. Bunun yanı sıra albüm The Seasons, Young Forever, Without You ve Stay Sober şarkılarından oluşuyor. 

Jung Yong Hwa, "Eskiden CEO’muzu rahatça aramaya alışmıştık, ama artık bugünlerde pek mümkün olmuyor” dedi.

Lee Jong Hyun ekledi, "Sadece üç, dört yıl önce albüm iyi iş yapmıyor olsaydı tüm şirket sendelerdi. Ama artık iyi olmak zorunda diye düşünmek yerine sadece geri çekilip izliyoruz. Daha rahat hissediyoruz.” 

Jung Yong Hwa, "Solo çalışmam ve CNBLUE promosyonları geçen seneki FNC kazancının %60’ını oluşturdu. Bu kadarını biliyorum. Şirketin 60 tuğlası benim tarafımdan örüldü diye düşünüyorum.” 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: mwave 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder