İMZA KAMPANYASI

(Haber/Video) CNBLUE’dan Jung Yong Hwa “Sugar Man” 12 Nisan Yayınında Tüm Genç Kızları Avucunun İçine AldıProgramda Yoo Hee Yeol ekibinin yapımcısı olarak Jung Yong Hwa’yı ve şarkıcısı olarak Park Bo Ram’ı tanıttığında seyirciler içindeki tüm genç yaştaki kızlar çılgına döndü ve buna 20’li yaşlarındaki seyirciler de katıldı.

Yoo Hee Yeol övünerek, “Birçok insan Jung Yong Hwa’yı şarkıcı ve oyuncu olarak tanır, ama o aynı zamanda inanılmaz mükemmellikte bir müzisyendir” dedi.

Jung Yong Hwa bunun üzerine, “140’dan fazla şarkı yazdım” açıklamasını yaptı. Sunucu şarkılarından birini söylemesini istediğinde hem sözleri hem bestesi kendisine ait olan CNBLUE’nun Love Light parçasından bir bölüm söyledi. Seyirciler içindeki genç kızların sallanarak keyifle eşlik etmesi üzerine Yoo Jae Suk etkisinde kalarak verdikleri bu tepkilerine güldü. Jung Yonghwa da güldü ve kızları parmağıyla işaret ederek “Sizi seviyorum!” dedi.

Yoo Jae Suk, Jung Yonghwa’nın yapımcı olarak gelmesine rağmen şarkı söylemesine karşı çıkılmasını esprili şekilde protesto etti. Jung Yong Hwa da aynı fikirde olduğunu belirterek bir şarkı daha söyledi. “I’m Sorry”i söylemesine seyirciler içindeki genç kızlar heyecanla eşlik etti ve Jung Yong Hwa ayağa kalkarak tekrar “Sizi seviyorum!” dedi. 

Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: soompi 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder