İMZA KAMPANYASI

[V App Raporu] "Entertainer" Oyuncuları Birlikte Hayranları Selamladı


Girl’s Day üyesi şarkıcı-oyuncu Hyeri Salı günü başrolünde bulunduğu Entertainer dizisi oyuncularıyla V app yayını yaptı.

22 yaşındaki oyuncu odanın atmosferini anlatarak yayını başlattı. Konuşurken etrafındakilerin tüm dikkatinin üstünde olmasına gülmeye başladı ve “Oppalar (diğer büyük erkek oyuncular) sizinle konuşurken beni izliyor. Hadi hepsiyle bir araya gelelim” diyerek odadakileri yanına çağırdı.

Diğer üç oyuncu arkadaşı ekranda belirdi, Jisung, Minhyuk ve Lee Taeseon hayranları selamladı.

Hyeri “Hepsi böyle etrafımda olunca korumalarım gibi duruyorlar” dedi. 

Kıdemli grup CNBLUE’nun üyesi Kang Minhyuk, “Basın konferansı 1 saate başlayacak. Hepimiz çok gerginiz” dedi.


L.Joe’nun aralarına katılmasıyla ekip kendisiyle ilk karşılaşmaları olduğunu anlatarak selamlaştı ve basın konferansı için bir araya gelmenin güzel olduğunu ekledi. Arkasından Gongmuyoung’un yayına katılmasıyla dizideki müzik grubu da tamamlanmış oldu. 

Minhyuk Hyeri’ye “Bütün erkekler etrafında, en çok hangisi sana nazik davrandı?” sorusuna Hyeri “Sen değildin” diye cevap vererek şakalaştı. Minhyuk “Sorarken bu cevabı vereceğini biliyordum” diyerek güldü. Hyeri herkesin kendisine çok yardımcı olduğunu ve çalışma ortamının her kızın hayali olduğunu söyledi.

Dizide Ji Sung’un oynadığı bir eğlence şirketinde başarısız olmuş menajer Shin Seok-ho, yeni idol grubu için yetenek peşindedir. Bu durum onu Hyeri’nin oynadığı Jung Geu-rin ve Shin karakteri arasındaki bir aşk üçgenine sürükler.

Dizi her Çarşamba-Perşembe saat 22:00’de yayınlanacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: kpopherald 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder