İMZA KAMPANYASI

(Video/Genel Çeviri) 03.04.2016 FTV Shark Programı –Lee Jonghyun


Jonghyun: Seul’de çalışırken çok fazla rekabet etmem gerekiyor. Çok gergin ve acımasız bir dünya. Busan’a geldiğimde rahatlayabiliyorum.


Jonghyun neden balık tutmaktan hoşlanıyor?

Jonghyun: Her şeyi aceleye getirmeye çalışarak iyi olabileceğin bir şey değil. Başarılı olmak için sakin/huzurlu kalmalısın.
Balıkçılık uzmanı: Yoğun programına rağmen Jonghyun’un sahip olduğu balıkçılık tutkusu muhteşem. Öncesinde çok pratik yaptı.

Balıkçı: Jonghyun-ah, büyük bir balık yakaladın. Gitmesine izin veremezsin. Eğer yaparsan suya dalmak ve onu yakalamak zorundasın.

Jonghyun ikinci balığını yakaladıktan sonra

Balıkçı: Artık denizde yaşamaya başlamak zorundasın.


/Görünüşe göre Jonghyun’u biraz deniz tutuyor. Balıkçının ona verdiği ilaçtan sonra iyi hissettiğini söylüyor./Baş balıkçı, Jonghyun'un hızlı öğrenme yeteneğinden ve ona öğrettiği her şeyi uygulamasından övgüyle bahsediyor.

FTV 'Shark' programı editörleri Jonghyun’un balık tutma yeteneğine iltifat olarak CNBLUE demek yerine SEA (deniz) ve BLUE kelimelerini yan yana getirerek espri yapıyorlar.

Lee Jonghyun üçüncü balığını yakaladığında

Jonghyun: Sanırım biraz yeteneğim var. (Ama sonrasında oltası karıştığı için yakalayamıyor :D )


Kameraman Jonghyun’a ilk balıkçılık günüyle ilgili ne hissettiğini soruyor.

Jonghyun: Sanırım bu civara bir ev inşa etmeliyim.

Kameraman: Kiminle balığa çıkmak isterdin?

Jonghyun: Birçok insan benimle gelmek istediğini söylüyor, ama bugüne kadar fırsat olmadı. Grup üyelerim, şarkıcı ve aktör arkadaşlarım da istiyor. 

Jonghyun: Başta endişeliydim, ama bu tecrübeden sonra artık diğerlerine gururla balık tutabildiğimi söyleyebilirim.Shark profesyonel balıkçı bir taraftan da yandan Jonghyun’a bakarken balık tutuyor. “Grubunun adı CNBLUE= Sea (deniz) ve blue (mavi) ona yakışıyor”

Lee Jonghyun: Bir tane yakaladım! Çok büyük!

Diğer balıkçı: Oltan zemine sıkıştı. :D :D

Jonghyun program final mesajı

Jonghyun: Geçtiğimiz bu iki gün benim için çok güzel bir deneyim oldu. Önümüzdeki 1-2 ay yoğun bir programım olsa da zaman bulduğumda tekrar balığa çıkacağım. FTV, lütfen sizler de şarkılarımızı bolca dinleyin. Teşekkürler.


<Not: Fotoğraflar yazıya rastgele yerleştirilmiştir.>

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Video: KosaLL 
İngilizce çeviri: gkboice & vvvalentsia @ twitter
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder