İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Minhyuk ve Çiçek Düzenleme Hobisi


CNBLUE Minhyuk'un feminen ve zarif bir hobisi olduğunu biliyoruz. CNBLUE bateristi Kang Minhyuk en sevdiği hobisi çiçek düzenlemeye ilgisinin hala aynı olduğunu söyledi.

Minhyuk 3 Mayıs'ta yayınlanan KCON USA videosu aracılığıyla bazı hayran sorularına cevap verdi. Sorulardan biri tükenmeyen video oyunu sevgisinin yanı sıra hangi favori hobileri olduğuydu. Bateri setinin arkasında erkeksi duran Minhyuk özgün çiçek düzenleme sanatı hobisine hala aynı ilgiyi duyduğunu söyledi.

“Araba sürmekten, spor salonuna gitmekten ve çiçek düzenlemesi yapmaktan hoşlanıyorum."

Minhyuk uzun süredir bu hobiye ilgi duyduğu için cevabı şaşırtıcı olmadı. 1991 doğumlu olan Minhyuk daha önce çiçekleri sevdiğini ve güzel bir çiçek buketi düzenlemesi yapabildiğinde onu çok mutlu hissettirdiğini söylemişti.

2014'teki bir röportajında"Kişisel olarak çiçekleri sevmem bir hobi haline geldi ve çiçekleri vazoya koyduğumda farklı bir duruşları oluyor, muhteşem bir his veriyor. Bu yüzden zamanım olduğunda çiçek düzenlemesi yapacağım" açıklamasını yapmıştı.

Çiçek düzenleme yeteneği 2015'te katıldığı I Live Alone programında da görülmüştü. Minhyuk programda kusursuzca çiçekleri seçmiş, kesip vazoda düzenlemesini yapmıştı. Videosu aşağıda bulunuyor.


Ayrıca bazen kişisel hesaplarından da bu hobisiyle ilgili paylaşımlar yapıyor. Hatta bir keresinde kendisi bizzat çiçek seçip düzenleyerek Kore'li ünlü Hong Seok Cheon'a restoran açılışı için götürmüştü.

Kişinin ruhsal yolculuğunu yansıtan Minhyuk'un bu zarif hobisiyle ilgili gelecek bir sonraki paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: kpopvn 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder