İMZA KAMPANYASI

[XPORTSNEWS] LEE JONGHYUN ve DENİZ: Busanlıyla Zevkli Balıkçılık Deneyimi

Denizde 12 saat: Busanlıyla eğlenceli balıkçılık deneyimi

Yaşlı adam ve…Hayır, o değil! CNBLUE Jonghyun ve deniz (*Hemingway'in “Yaşlı Adam ve Deniz” kitabına atıfta bulunuyor)

CNBLUE’nun yeni albüm tanıtımlarından bir ay sonra Lee Jonghyun’la iletişime geçtik ve bize “Yarın sabah 4’te Cheongnam’da balığa çıkacağım” dedi.Sabah 1’de muhabir ve fotoğrafçı uykulu gözlerle Cheongnam’a doğru yol aldık. Ama Jonghyun’la iyi vakit geçireceğimizden emindik. Çünkü daha önce internet hesabından paylaştığı deneyim ve fotoğraflar bizi etkilemişti.

Saat sabah 4’te buluşup birlikte kahvaltı yaptık ve saat 5’te balık tutacağımız yere doğru yola çıktık.


Jonghyun karizmatik bir şekilde av eşyalarını hazırlarken “Buraya kadar geldim. Bir şeyler yakalamalıyım” dedi.


CNBLUE üyesi Lee Jonghyun’la balık tutmanın bize böyle iyi ağabey hissi vereceğini hiç tahmin etmezdim. Jonghyun Busan’da büyümüş ve geçtiğimiz günlerde boş olduğu dönemde bir balıkçılık programına katılarak deneyim kazanmış.


Lee Jonghyun balık tutmayı çok seviyor, çünkü her şeyi unutup sadece balık tutmaya konsantre olmasını sağlıyor. Ve tabi ki kendi tuttuğu taze ve lezzetli balıkları yiyebiliyor.

Balık tutarken Jonghyun’un yüzünü doğru düzgün göremiyorsunuz, çünkü güneş yanığına karşı bir maske ve güneş gözlüğü takıyor. Ama öğle yemeği zamanı hiç makyaj olmayan yüzünü görebildik.


Fotoğraf çekiminde yüzünü kapatan gözlük ve maskeyi çıkararak yardımcı olmak istedi ama fotoğrafçı güneş yanığı olmasından endişelendi ve çıkarmasına izin vermedi.


Öğle yemeğinden sonra sonunda yakaladığı çırpınan büyük boy balık Lee Jonghyun'u heyecanlandırdı.


Jonghyun daha önce bir şey yakalayamazsa diye endişe ettiğini söylemişti ve 5 dakikalık öğle yemeği molası vermek bile ona pişmanlık hissettirmişti.


Hepsi bu kadar mı?


Hayır, şimdi de sıra yakaladığımız balıkları yemekte.Lee Jonghyun-ssi, bir dahaki sefere gene birlikte balığa çıkalım ama daha yakın bir yer olsun.


<Tüm fotoğraflar için TIKLAYINIZ>


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Orjinali: XPORTSNEWS 
İngilizce çeviri: vvvalentsia & lyuublue 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder