İMZA KAMPANYASI

11.06.2016 Ming Pao Weekly Haberi: İlk Filmi Olmasına Rağmen Yonghwa'nın Gözü Korkmadı

Nicholas Tse ve Jung Yonghwa’nın Hotel Podium’daki bir sahnesinin çekiminden


Nic özensiz giyinmişti ve taştan bir ayağın üstüne oturmuştu. Centilmence giyinmiş, bir eliyle ceketini tutan Yonghwa konuşmak için Nic’e doğru yürüdü. Yonghwa uzaklarda bir yeri işaret ederken Nic ciddi görünüyordu. Yonghwa Nic’in koluna hafifçe vurdu, belki de onu rahatlatmaya çalışıyordu.

Bu Yonghwa’nın ilk filmiydi ama son zamanların en iyi aktörlerinden olan Nic gözünü korkutmadı. Sahneyi çekmek 20 dakikadan az sürdü. Yönetmen sahneden oldukça memnun görünüyordu ve o günlük çekimlerin bittiğini duyurdu. Nic taşın üstünden sıçradı ve elini Yonghwa’nın omzuna koyarak onu ittirdi. Onlar böyle yürürken Yonghwa gülmeden duramıyordu. Hong Kong ve Kore erkek yıldızları ikilisi anlaşılan oldukça yakınlaşmıştı.


Mani (Mani Fok, filmin baş yapımcısı) anlattı, “Yonghwa’nın tur programı vardı ve ayrıca albüm çıkış dönemiydi. Dolayısıyla ne zaman ekibe geri dönse gece gündüz çekimlerle çok yoğun oluyordu. Onu yemeğe çıkarmak için zaman bulmak zordu. Foshan’dayken Nic sadece bir kere onu çıkarmak için fırsat buldu ve Macau’da Yonghwa zamanının çoğunda oteldeydi.

Nic ve Yonghwa arasında her ne kadar dil farkı bariyeri olsa da iyi iletişim kurdular. İki üzgün adamın bira içip birbirlerine içini döktüğü bir sahne hatırlıyorum. Farklı diller konuşuyorlardı ama iyi anlaştılar. Sadece iki seferde çekim tamamlandı. İkisi de iyi aktörler.”


Nic şunları söyledi, “Yonghwa iş dışında çok şakacı, ama sahnelerini çekerken çok ciddileşiyor. O günkü çekimlerin bittiğini öğrenince okulda son ders zilini duymuş bir çocuk gibi çok mutlu oluyor.”
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Orjinali: mingpaoweekly 
İngilizce çeviri: CNBYonghwa & heich_ @JustJYH 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder