İMZA KAMPANYASI

25.06.2016 Minhyuk "Star Chef is Here" Program Çekimleri Hayran Anlatımı


Manavdan sebze bakarken:

Oppanın ne bulmaya çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok ama görünüşe göre soğanı tanıyamadı.
Minhyuk oppa çok zeki ve tatlı. En başta herkes kendi malzemelerini alabilmek için endişeli davranırken oppa bir Sprite almayı unutmadı.

Ekibinin musluk ekipmanında sorun vardı, o yüzden gidip başka bir gruptan ödünç aldı. Sonra o suyu kullanırken bu sefer partneri ödünç aldı ama Minhyuk çok zekiydi, yanındaki dolaptan koca bir kap mineral su almayı başardı.


Konuklardan biri yağ ödünç almak için geldi ve Minhyuk’tan izin istedi. Minhyuk ona özel bir yetenek sergilerse vereceğini söyledi. Eğlence notu tam!
-
Minhyuk en sondaki röportaj sırasında çopra balığından (pişirmesinden) çok korktuğunu söyledi ve kolunu kaldırarak pazısını gösterdi, tüm yemeği nasıl kendisinin yaptığını ve hatta tabak süslemesini bile ne kadar güzel aranje ettiğini söyledi.

Bazı bayan konuklar Minhyuk’la fotoğraf çekilmek için yanına gelince arkada oturan hayranlar çığlık attı. Minhyuk da fotoğraf çekimi bitince onlara dönüp V pozu verdi ve herkesin fotoğraf çekebilmesi için öyle bekledi. Partneri ne kadar hoş biri olduğunu söyleyerek onu durmadan övdü.

Guo Qilin Minhyuk’a “sorun” çıkardı. Oppa gitmesini istedi ve onu koltuğuna geri yolladı. Oppa çok eğlenceli.Minhyuk yumurta kırdı, kabuklar aşağı düştü. Dağılmış bir ifadeyle 3 yaşındaki Kang görüntüsü ortaya çıktı, bir dakikalığına olduğu yerde donup kaldı. Sonra kaşığı alıp kabukları topladı. Sonra parmağını yaladı, kendini kestiği için mi? Birkaç kez daha yaladı ve tekrar çalışmaya başladı.
-
Minhyuk spritedan bir yudum aldı ve ister misin diye sordu. Partneri içince program ekibi, bu şimdi dolaylı öpüşme mi oluyor, diye sordu. Partneri bunu onayladı. Hayranlar aynı şişeden içince çığlık attı. Partneri neden çığlık attıklarını Minhyuk’a açıklayınca Minhyuk, sorun değil, dedi.

Partneri: “Arkada oturan kızlar oppayla aynı şişeden içtiğim ve ona birkaç kez sıkıca sarıldığım için şu an kesin benden nefret ediyor.”
Minhyuk kendisine oy vermesi için Charmaine Seah’a eğildi.
Charmaine popülerlik yarışını kazandı. Minhyuk’a ellerinden alınan orijinal yemeği takas etmesi için yardım etti.

Hayranlar mesajlarda Minhyuk’tan I See You şarkısını söylemesini istedi. 
Minhyuk: “Çok meşgulüm”

Sonrasında şarkıdan bir kısım söyledi.Diğer takım yere bir şey düşürdü. Minhyuk gidip bayan yarışmacı için yerden aldı. Program fotoğraf çekimlerinden:Program sonrası Steven'ın weibo paylaşımından:Kısa video kesitleri: 1 - 2 - 3

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

İngilizce çeviri/Fotoğraf: lyuublue  & Colori_KMH 
Fotoğraf/video: cr. as tagged via Took_JYH  & YHMILK & BettyWong824_CN 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder