İMZA KAMPANYASI

Çin'de Çok Popüler Olan Jung Yong Hwa İçin Weibo'nun Özel Doğum Günü Kutlaması


Birçok yeteneğe sahip olan Jung Yong Hwa’nın doğum günü 22 Haziran'daydı. Bu sene sadece hayranlardan değil, Çin'deki en büyük sosyal medya sitesi olan weibodan da hediye aldı. Weibo hazırladığı Haziran boyunca süren doğum günü kutlama aktiviteleriyle CNBLUE'nun liderine süpriz yaptı. 

6 Haziran'da weibo "Çince öğrencim Jung Yonghwa" adı altında online bir aktivite başlattı. Kullanıcılar böylece Jung Yonghwa'ya Çin dili ve kültürünü öğretme şansı yakaladı. Doğum günü kampanyası boyunca hayranlar Jung Yonghwa'ya özel bir online sticker da kullandı. Bir yengeç, doğum günü pastası ve yazıdan oluşan bu stickerlar weibodaki fotoğraflarını süslemesi içi bizzat şarkıcı tarafından tasarlandı.


Weibo bir basın açıklamasında şunları söyledi, “Jung Yong-hwa'nın Çinli hayranlarla aktif olarak iletişimi var. Çin'deki müzik ve oyunculuk çalışmalarıyla pozitif enerjiyi temsil ediyor. Bu yüzden biz de doğum günü kutlaması için özel bir aktivite düzenledik."

Jung, Kasım 2014'ten itibaren 68 hafta boyunca "Gaon Weibo Chart" listesinde zirvede kaldı. Ayrıca "Elle China"nın Mart sayısında Jung'u kapağa taşımasıyla kapakta bulunan ilk Koreli erkek yıldız oldu. Yakın zamanda Çin toplumsal kampanyası "Power To Go" tanıtımları için de seçilen ilk Çinli olmayan model oldu.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: hellokpop & kpopherald
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder