İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE’dan Kang Min Hyuk ve Laboum’dan Solbin “Music Bank”in Yeni Sunucuları27 Haziran'da, KBS News Time CNBLUE’dan Kang Min Hyuk ve Laboum’dan Solbin'in Music Bank'in yeni sunucuları olduğunu açıkladı. 

Röportaj sırasında, Kang Min Hyuk “Burası yıldızlara ulaşmak için atılan bir adım veya oraya giriş kapısı hissi verdiği için pek çok insanın isteyeceği bir konum" dedi. Solbin ise 'Music Bank'in maskotu olabilmek için elimden geleni yapacağım' diye yorumladı.

24 Haziran'da önceki sunucular Park Bo Gum ve Red Velvet'den Irene 14 aylık sunuculuk maratonlarının ardından, programın sıradaki sunucularının kim olabileceğine dair beklenti yi arttırarak son programlarını sundular. 

Kang Min Hyuk son zamanlarda SBS dizisi 'Entertainer' ile oyunculuk yeteneğini geliştirdi. Solbin de 2014'de Laboum isimli grupla çıkış yaparak şarkı söylemenin dışında pek çok diğer etkinlikte yer aldı.  *Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: naver
Çeviri: mcnbl0 yorum:

Yorum Gönder