İMZA KAMPANYASI

(Haber) Kang Minhyuk Popüler Çin Aşçılık Programı “Star Chef is Here”a Katılıyor


Kang Minhyuk Çin eğlence programı “Star Chef is Here” (星廚駕到) programı 3. sezonuna katılacak. Minhyuk’un yanı sıra Wang Lin, Charmaine Sheh, Qin Hailu ve diğer Çinli yıldızların da bulunacağı programda konuklar aşçılık yeteneklerini sergileyecek.

Program yetkilileri şu açıklamayı yaptı, "CNBLUE üyesi Minhyuk Çin’de oldukça yüksek popülariteye sahip. Son dizisi Ddanddara ile büyük sevgi toplamasının yanı sıra daha önce katıldığı MBC “I Live Alone” programında gösterdiği aşçılık yönü de çok ilgi çekici bulundu. Programa uygun olduğunu düşünerek davet ettik."

CNBLUE resmi hesabı Minhyuk’un programa katılımını şu sözlerle duyurdu. “Hem bateri çalabiliyor,  hem oyunculuk yapabiliyor, çiçek düzenleyebiliyor ve hatta yemek de yapabiliyor! O Kang Minhyuk! Şef Kang, Hunan Weishi “Star Chef is Here / Yıldız Şef Burada” 3. sezonunun kapısını çalacak ve bugüne kadar hiç kimsenin bilmediği gizli aşçılık yeteneklerini göz önüne serecek. Dileriz herkes desteğini gösterir! Şef Kang, büyük ilgiyle seni izleyeceğiz.”

Konsepti aşçılık olan programda popüler yıldızlar birbirlerine karşı aşçılık yarışına giriyor. 3. sezonun teması “yemeği sevgiyi iletmek için kullanmak” ve ödül olan 1 milyon doları (RMB) kazanan katılımcı kendi seçtiği yere bağış yapacak.

Ddanddara band vokalisti Haneul'u canlandırdığı son dizisindeki çarpıcı oyunculuğuyla izleyicileri etkisi altına alan Kang Minhyuk'un katılacağı 3. sezonun ilk bölümü 28 Haziran’da KST 21:00’da yayınlanacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Orijinal: CNBLUE weibo & me2day weibo & stoo asiae 
İngilizce çeviri: lyuublue 1  - 2  & CNBMinhyuk
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder