İMZA KAMPANYASI

(Fragman/Tanıtım) Romantik komedi mi seviyorsunuz? Cinderella and Four Knights Ağustos'ta geliyor!


Boys Over Flowers ve You're Beautiful gibi neşeli çiçek erkek dizilerini özlüyorsanız gelecek romantik komedi "Cinderella and Four Knights" sizin için mükemmel bir yaz dizisi olacak demektir! Bu klasik Cinderella hikayesinin yayınlanan ilk fragmanında zengin playboy varisler olarak Jung Il Woo, Ahn Jae Hyun ve Lee Jung Shin'i bayan başrol Park So Dam'ın ayaklarını yerden keserken görüyoruz.

Fragmanda dört şovalyeden sadece üçü gösteriliyor ama grubun bir üyesi eksik olmasına rağmen bir duruşa sahipler ve yavaş çekimle dizi evreninin en iyi F4'leri gibi görünüyorlar. F4 değil de onlara K4 mü desek yoksa?

Annesini trajik bir kazada kaybeden lise öğrencisi Ha Won'un (Park So Dam) babası, üvey annesi ve üvey kız kardeşleriyle arasında mesafe vardır ve kendini yalnız hissetmektedir. Bir gün gizemli bir yaşlı adamla karşılaşır ve adam ona konutuna yerleşmesini önerir; böylece veteriner olma hayalini gerçekleştirirken dört yakışıklı ev halkının da insancıllaştırılmasına yardım edecektir. Bunlar üç varis kuzen Kang Ji Woon, Kang Hyun Min, Kang Seo Woo ve onların bodyguardları Lee Yoon Sung (Choi Min Sung)'dur.

Hala tanıtımı izlemek için sabırsızlansam da ilk teaserdan kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz hafif bir yaz romantik dizisi olacak gibi görünüyor. Özellikle de Jung Il-woo'yu askere gitmeden önce bir dizide daha görebilecek olmaktan gerçekten çok memnunum. Çünkü onu en son iki yıl önceki Night Watchman'da izlediğimizle kalsaydık üzücü olurdu.

16 bölümden oluşan Cinderella and the Four Knights dizisi 12 Ağustos'tan itibaren her Cuma-Cumartesi gecesi yayınlanacak.


Yayınlanan ilk teaser:"Cinderella and the Four Knights"

Yönetmen: Kwon Hyeok-chan
Senaryo: Min Ji-eun, Won Yeong-sil
Kanal : tvN
Oyuncular: Jeong Il-woo, Ahn Jae-hyeon, Park So-dam, Lee Jung-shin, Son Na-eun, Choi Min-, Kim Yong-Geon, Ko Bo-Gyeol 
Bölüm sayısı: 16
İlk yayın tarihi : 12.08.2016
Yayın günü: Her Cuma, Cumartesi KST 23:00

Senaryo okumalarından yayınlanan video:

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

Kaynak: dramafever & dramabeans 
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder