İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] Lee Jonghyun - Croissant (Ağustos 2016)1: Solo albüm hakkında
Solo albüm CNBLUE şarkılarından farklı tarzlarda şarkılar içeriyor. Moonlight Swing'i böyle bir aşk yaşamak istiyorum diye düşünerek yazdım.

2: CNBLUE üyeleri hakkında
Yonghwa bana rahat bir şekilde tavsiyelerde bulunan ve güvenebileceğim biri. Minhyuk ne yaparsa yapsın gurur duyacağım erkek kardeş. Jungshin her zaman sevimli ve sürekli sataşmak istediğim erkek kardeş.

3: Onlar senin hakkında ne düşünüyor?
Hmmm.. Sık sık kendi düzenim olduğunu ve benzersiz olduğumu söylerim. Çevremde olup biteni gerçekten çok umursamam... (LOL) Örneğin, bu solo etkinlik hakkında, gerçekten hiçbir planım veya amacım yok.  Daha doğrusu bu gibi şeyler hakkında düşünmeye çalışmıyorum. Basit bir şekilde rahat olmaktan ve gözlerimin önündekilerin tadını çıkarmaktan yanayım. Umarım hayranlarım da beni böyle kabul ederek severler. Hepsi bu.

4: Oyunculuk hakkında
Ne tür bir projeye katılacağım veya ne tür bir rol oynayacağım hakkında çok düşünmüyorum. Şimdiye dek, bana teklif edilen işlerde elimden geleni yaptım ve iyi eleştiriler alabildim. Çok aç gözlü olmadığın ve akışına bıraktığın sürece işler iyi gider. Ben böyle düşünüyorum.5: Japonya'daki eğitim günleri hakkında
Aslında küçükken bir süre Japonya'da yaşamıştım. Bu yüzden çıkış yapmadan önce Japonya'da eğitim görmek için oraya dönerken büyük bir beklenti içerisindeydim. Ama yeterli paramız olmadığı için deneyimlerimiz gerçekten zorluydu aslında. Acıktığımızda istediğimiz şeyleri yiyemiyorduk. O süre içerisinde tüm üyeler sadece evde kalırdık (LOL). Bu eğitim günleri esnasında en sevdiğim yemek ucuz marketlerden alabildiğimiz tuzlu domuz ızgarası (pork galbi) öğle yemeği kutusuydu. Hâlâ ona bayılıyorum ve Japonya'ya her gelişimde yerim. Kendim gidip almaya fırsatım olmasa bile, ekipten birisinden bana almasını isterim. Bana daha lüks yemeklerle dolu bir öğle yemeği hazırladıklarını söyleseler de ben hâlâ bende güzel anılara sahip pork kalbi öğlen yemeği kutusunu yemek istiyorum.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

ENG Trans:  MattieCat @Soompi 
Photo: dee_3416
TR çeviri: mcnbl @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder