İMZA KAMPANYASI

(Röportaj) NEOZ SCHOOL Temmuz 2016 Röportajları: Yonghwa nasıl bir sunbae?


07.07.2016 NEOZ SCHOOL Sohu Korea röportajı

Chulmin: Cover yaptığımız şarkılar içinde en çok CNBLUE'nun açılışta söylediğimiz 'I'm Sorry' şarkısını sevdik. Bu şarkı coverladığımız, bir band'e en çok yakışan şarkı. Söylerken mutlu hissettik.

KimHwan: Eğer birini seçmem gerekirse…Her üye farklı bir senioru seviyor. Bense CNBLUE’dan Yonghwa’yı çok seviyorum.
İng. çeviri: alwaysneoz 
11.07.2016 NEOZ SCHOOL 韩伴fun röportajı

-Yonghwa bir sunbae olarak nasıl biri?

Chani: DOB çekimleri sırasında Yonghwa sunbaenim bize birçok tavsiye verdi. Yonghwa sunbaenim ile şahsen tanıştıysanız o en iyisidir. O nazik, yakışıklı ve hatta çok hazırcevap, esprili ve ayrıca seksidir. Çok muhteşemdir. Bize her merhaba dediğinde her zaman beşlik de çakar. Selam verirken “Juho, naber?” der ve böyle beşlik çakar. Herkese karşı güleryüzlü, harika bir sunbaedir. Fighting!

Chulmin: CNBLUE sunbaelerim daha önce bize birçok tavsiye verdi. Özellikle Jung Yonghwa sunbaenim bize, 'vokal grubun direğidir' dedi. Her el hareketi ve yüz ifadesini yapmak için çalışırken kendime güvenimin bu kadar büyük olması gerektiğini söyledi. Bu tarz bir özgüvenle karşıda çok az bir seyirci/hayran olsa bile şöyle düşünürüm, “En azından o bir kişiyi kendi hayranım haline getirdim.” Ayrıca kendisini nasıl neşeli ve canlı tuttuğu hakkında da birçok şey öğrendim.

Röportaj videosu:*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!

İng. Çeviri: JustJYH 
Video cr: yuoku via SunnyCheryls  
TR çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder