İMZA KAMPANYASI

Çin'deki Aktiviteleri Kapsamında Güzel Yorumlar Alan Koreli SanatçılarSon yıllarda birçok Koreli sanatçı kariyerlerinin gelişim aşamasında Çin'e geliyor. Konser ve reklam çekimleri için geldikleri zamanlarla kıyaslanınca şimdilerde birçoğu , televizyon dizisi, sinema, eğlence programı gibi çeşitli alanlarda da aktif yer almaya başladı. Bunlardan bazıları, hem halkın hem de medyanın yoğun ilgisi altındalar. 

C-Netizen'in özel basım ilk sayısında, Çin'de aktivitede bulunmakla kalmayıp pozitif yorumlar alarak da öne çıkan dört Koreli sanatçıyı tanıtacağız.

2. Sırada Jung Yonghwa

CNBLUE, 2010'dan beri Çin'de oldukça aktif olsa da Yonghwa 2014'ün sonlarına kadar yer almadığı Weibo'da hesap açtığında Çin'deki kariyeri resmi olarak başladı. 2015'deki solo turu 'One Fine Day' süresince Yonghwa Çin'de sık sık televizyon programlarına ve röportajlara katıldı.

Yonghwa'nın bir bütün olarak kişiliği ve televizyon programlarına inanılmaz derecede uyumlu olması onun farkını ortaya çıkarıyor. Sadece işleri olduğunda ya da sponsorlarının istekleri üzerine Weibo üzerinden paylaşım yapan diğer Koreli yıldızların aksine Yonghwa sık sık yemekler, komik videolar ya da güzel manzaraları içeren günlük paylaşımlar yapıyor. Yerel görevlilerin desteği ile Weibo hesabı popüler sözler ve internet trendleri ile süslendi. Onu Weibo'da tanıyan birçok kişi ona bir lakap bile buldu. 'İnternet Ünlüsü' Dil problemine rağmen Yonghwa eğlence programlarında şaşırtıcı bir başarı gösterdi. Doğuştan gelen kaygısız mizacı ve becerisi onu eğlendirici ve rahatlatıcı biri yapıyor. Hunhan TV'nin Day Day Up programı onu bir bölümünde sunucu olarak bile çağırdı. Jung Yonghwa ne zaman ona bir atış yapsanız bunu sayıya çeviren biridir. 

Diğer bir yandan, profesyonelliğini ve müzikal yeteneklerini de göstermek zorunda olduğu konserlerde inanılmaz özgüveni ve karizmasıyla tamamen başka birine dönüşüyor. JJ Lin ile yaptığı düetten sonra şarkıcı ve söz yazarı olarak da tanınınmışlığı artan Yonghwa'nın ilginç zıtlığa sahip imajı Çin'de birçok hayranının olmasına yardım etti. 


A.N/ Yazının sadece Yonghwa ile ilgili olan bölümleri çevrilmiştir. Yonghwa'nın ikinci sırada yer aldığı listenin tamamı şu şekildedir.

1. Im Yoona
2. Yonghwa
3. IU
4. Choi Siwon

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır*

Kaynak: CNetizen_View
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder