İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Buna Bayılıyor! Jonghyun Evinden Bunun İçin Çıktı!


CNBLUE'nun, Japonya'daki büyük çıkışının 5. yıldönümünde gitarist Jonghyun albümü 'Sparkling Night' ile solo çıkışını gerçekleştirdi. Lee Jonghyun, yeni saç kesimi ile rockçı imajında biraz değişiklik yaptı. Bizi en çok şaşırtan ise Jonghyun'un klibinde müziğe uyup dans yeteneklerini sergilemesi oldu! Buna rağmen muhteşem bir gülüşle bunu inkar eden genç sanatçı "Bu dans değildi. Ben dans etmedim. Sadece müzikle birlikte hareket ettim" diyor. Müziğinin yeni tarzı oldukça canlandırıcı.

Japonya'da oldukça ünlü olan Jonghyun 9 Ağustos'da Osaka'da başlayıp Nagoya'da devam eden ve Tokyo'da son bulan 5 solo konser düzenledi.

Jonghyun Nagoya ve Shibuya sokaklarında Pokemon avlarken hayranlara yakalandı. Solo konseri ve Pokemon GO için sokaklarda görünüyor eğer bunlardan biri yoksa CNBLUE'nun yıl sonu performanslarına kadar evde oturup oyun oynuyor ya da balığa çıkıyor. Jonghyun konserdeki hayranlarına "Pokemon GO'da 23. seviyedeyim ama bu kadar yeter! Bu gece daha fazla oynamayacağım. Ertesi gün balığa çıkacağım, 150 000 puan isteyen bir üst seviyeye çıkmak çok kolay değil" diyerek gösteriş yaptı ve dinleyicilerini kahkahaya boğdu.

Jonghyun'un solo çıkış yapacağı açıklandığında CNBLUE üyelerinin tepkilerini anlatan Jonghyun "Minhyuk gelip benim için bateri çalacağını, Jungshin sözleri yazmamda yardım edeceğini ve Yonghwa'da beste yapmamda yardımcı olacağını söyledi. Üyeler film ve dizi çekimleri ile meşgul olduğu için bu planları tam yerine getiremeyecek olasalar da bunları düşünmeleri beni çok etkiledi." dedi. Jonghyun'un solo albümü Sparkling Night 2 Eylül'de Tayvan'da yayınlanacak. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır* 

Kaynak: Gonglee Global
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder