İMZA KAMPANYASI

(Haber) Cinderella and Four Knights 63 Ülkede YayınlanacaktvN'nin yeni çıkacak romantik komedi dizisi Cinderella and Four Knights'ın 63 ülkede gösterime gireceği açıklandı. 2011'de yayınlanan Cinderella and Four Knights romanından uyarlanan dizi, veteriner olmak isteyen başarılı bir öğrenci olan Won Eun Ha (Park so Dam) etrafında dönüyor. 

Bir trafik kazasında annesini kaybeden Won Eun Ha, zalim üvey annesinin yanına taşınıyor ancak eğitimine devam edecek parası yok. Bir gün yaşlı bir adama yardım eden kız oldukça varlıklı ve aile servetinin varisi olan üç kuzenin (Jung Il Woo, Ahn Jae Hyun, Lee Jung Shin) yaşadığı köşke davet ediliyor. 

Dizi, Amerika Birleşik Devletleri, Küba, Jameika, Kosta Rika, Brezilya ve Peru'yu da içeren 56 Amerika ülkesinde yayınlanacak. Aynı zamanda Çin, Tayvan, Hong Kong ve Güneydoğu Asya ülkelerinde de yayınlanacağı duyuruldu. 

Ülke listesinde sayının artacağı bekleniyor. Yapımcılar hala pazarlık sürecinde olsa da 63 ülke ile anlaşma sağlandı. Dizi 12 Ağustos'da Kore'de tvN kanallarında seyirci ile buluşacak. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak: koogle
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder