İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE'dan Yonghwa 'The Package' Dizisi Oyuncu Kadrosunda
CNBLUE'dan Yonghwa ve oyuncu Lee Yeon-hee 'The Package' dizisinde buluşuyor.

JTBC yetkilileri, Jung Yonghwa ve Lee Yeon-hee'nin yeni dizi 'The Package'de rol almaya karar verdiklerini açıkladı.
'The Package', Fransa Paris arka planında bir turist rehberi ile 8 turistin tatil yaparken başlayan hikayesini konu alıyor. Dizide tatile çıkan bir grubun rehberi ve turistler hakkında 12 kısımdan oluşan bir hikaye olacak. Lee Yeonhee turist rehberi rolündeyken, Jung Yonghwa, Choi Wooshik, Yoon Park, Ryu Seungsoo, Ha Sieun, Jung Kyusoo, Lee Jihyun, Park Yuna tatile çıkan turistler olarak karşımıza çıkıyor.  Her biri farklı sebeplerle tatili seçmiş insanların bir arada olmak istemeseler de kurmak zorunda oldukları ilişkiler süresince başlarına gelen olaylar çerçevesinde devam edecek.

Çıktığı kız arkadaşı tarafından terk edilip, yalnız başına tatile çıkan San Maru (Jung Yonghwa), 10 yıllık ilişkisi olan şirket çalışanı Kim Kyeong Jae (Choi Wooshik), Yoon Soso (Lee Yeonhee)'nun peşindeki problemli adam (Yoon Park), ilişkilerden anlamayan partneri ile tatile çıkan Jung Yeon-Sung (Ryu Seungsoo), sevgilisi ve evlilik arasında sorun yaşayan web tasarımcısı Han So ran (Ha Sieun), aşırı derecede inatçı yaşlı bir adam olan Jung Kyusu (Oh Gapsu) tüm hayatı boyunca kocasını önemseyerek yaşlanan Lee Jihyun (Han Bokja) ve yaşını tahmin etmenin zor olduğu Park Yuna (Na Hyun), Fransa'da eğitim görmüş Yoon Soso (Lee Yeonhee)'nun liderliğinde seyahat eden kafilenin ana karakterlerini oluşturuyor.

Yapım ekibi "Farklı hayatlar ve farklı bakış açılarına sahip insanların iletişimlerini, birbirlerini önemsemelerini ve birlikte aktiviteler yapmalarını sağlayan bir grup gezisi resmedebilmeyi umuyoruz. Sırayla her birinin hayatında durup birbirlerine kalplerini açtıkları ve birbirlerinin hikayelerini dinledikleri samimi bir yolculuk tadında bir dizi yapmayı umuyoruz" açıklamasında bulundu. 

Yapımcı Chun Sung Il, '7th Grade Civil Servant' dizisinin ardından uzun zaman sonra bir senaryoyu kaleme aldı. Lee Yeon-hee, ''Hwajung / Splendid Politics' dizisinden sonra The Package ile ekranlara dönüyor ve ilk kez bir JTBC yapımında yer alıyor. Jung Yonghwa da uzun zaman sonra bir dizi ile ekranlarda olacak. Oyuncular resmi olarak açıklandıktan sonra Fransa'daki çekimler için valizlerini toplamaya başlayacaklar. Dizi 2017 yılının ilk yarısında izleyicileri ile buluşacak.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: naver,naver2, Just JYH
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder