İMZA KAMPANYASI

21.10.16 Jonghyun 'Ranking Box Japan' Röportajı: Bir kız arkadaşta neye dikkat ediyor?


Lee Jonghyun bir kız arkadaşta nelere dikkat ediyor?

#1: Karakter

İlgili biri olmasını isterim. En önemli şey karakteri değil mi? İster kadın ister erkek olsun istisnasız herkes için en önemli özellik budur bence. İlgisini çekmek için ısrarla uğraşır ve ona fazlasıyla iyi davranırdım. Nelerden hoşlandığını derinlemesine araştırırdım ve ona uyum sağlamak için çaba gösterirdim.

İlgilenmediğim birine böyle iyi davranmam. Herkese karşı böyle olmak hoş bir şey değil. Onlara yanlış fikirler vererek yanlış anlaşılma yaratmak kabaca olurdu.

#2: Düşünme şekli

Benim düşünme tarzımı anlayabilen ve benim saygı duyacağım bir düşünme tarzı olan biri. Benim düşünce şeklim basittir, felsefem şu anda mutlu yaşamak. Kız arkadaşıma iyi bakardım, ama aynı zamanda işim ve hobilerim de önemli. Ayrıca eğlenmek de isterim. Kız arkadaşıma özenli davranırım ama benim de kendime ait bir dünyam var ve onun bu düşünce tarzıma anlayış göstermesini isterim. Ben de aynı şekilde elimden geldiğince ona anlayış gösterirdim. Karşılıklı anlayış ve saygıya sahip bir ilişki olsa çok güzel olurdu.

#3: Aile odaklı olmak

Size biraz eski kafalı gelebilirim ama biriyle çıkmayı evlilik takip eder, değil mi? Gelecekteki eşimin aile odaklı (evcimen) olmasını isterdim. İdealimdeki kişi annem gibi ailesini koruyan biri olmalı. Aslında hobilerimden biri de yemek yapmak ve hemen hemen her şeyi pişirebiliyorum. Bunu kendi kendime söylememeliyim ama oldukça iyi bir aşçıyımdır (gülüyor). Balık tutmak da hobim, yani balık terbiyesi yapmakta da iyiyim. Geçenlerde tuttuğum balıktan sashimi yapıp Jungshin’ verdim. Ben de göstermesem de aslında evcimen biriyim.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Orjinali: rankingbox 
İngilizce çeviri: MattleCat Soompi @gongleeglobal 
TR çeviri: @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder