İMZA KAMPANYASI

[Bilgi / Video] Predebut: 2006 Jung Yonghwa KBS2 “VJ Commando” Programı


Haber tarihi: 2010

CNBLUE lideri Jung Yonghwa'nın çıkış öncesine ait taklit yeteneğini sergilediği görüntülerinin ortaya çıkması büyük dikkat çekti. Yonghwa'nın bir belgeselde debut öncesi görüntülerine yer verildi.

Yakın zamanda Jung Yonghwa’nın 2006 yılına ait KBS 2TV’nin “VJ Commando” (KBSWorld “VJ on the Scene”  olarak da bilinir) programındaki görüntüleri tüm internette dolaşmaya başladı. Jung Yonghwa (diğer ulzzanglarla birlikte) bir eğlence firmasının yeni aktörler için açtığı bir seçmede görülüyor. 

O zamanlardaki kısa saç kesimiyle görülen Jung Yonghwa seçmeler boyunca oyunculuğunu göstermesi gerektiğinde oldukça gergin görünüyor.

Bir sonraki Lee Jun Ki olma hayaliyle Yong Hwa tüm yeteneğini ortaya koyuyor. Sanatçının sesini ve konuşmasını taklit ederek özgün yeteneğini sergiliyor.

Seçmelerden sonra gergin bir gülümsemeyle "Şansızdım" diyor. 

Netizenler görüntülere pozitif yorumlarda bulundu. Jung Yonghwa'nın o zamanlar çok tatlı göründüğü ve o zaman da şimdi de bir “ulzzang” (çok iyi görünümlü) olduğu yorumları geldi. Hatta bazıları görüntülere Jung Yonghwa ile randevuya çıkmak istedikleri yorumunu yaptı.Not: 2013 Star X Star röportajında da bahsi geçti: X

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Orjinali: news nate 
Kaynak: @CNBStorm & soompi
Video sahibi: wa9951
TR çeviri: @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder