İMZA KAMPANYASI

Cinderella and Four Knights finali: Kang Seo Woo aka Jungshin düşüncelerini paylaştı

tvN'in Cinderella and Four Knights dizisi 1 Ekim’de son bölümüyle ekrana geldi. Romantik komedi dizisi son bölümünde, sevenlerin bir araya geldiği Ji Woon ile Ha Won’un mükemmel öpüşme sahnesiyle mutlu bir final yaptı.

Dizinin sindirellası Park So Dam Pazar günü duygularını paylaşırken, dizideki en genç kuzen ve top star Kang Seo-woo da son bölümle ilgili hislerini paylaştı. Tatlı, haylaz erkek karakterini oynayan CNBLUE üyesi Lee Jung Shin çekimler boyunca yaşadıklarını aktardı ve sette rahatça çalışmasını sağlayan ekip çalışanlarına teşekkür etti.

Jungshin şunları söyledi, "Çekimleri kışın ortasında yaptık. Ama yapımcı, yönetmen, ekip ve oyuncu arkadaşların tutkusu sayesinde soğuğu hissetmedim bile. Soğuğu eritecek sıcaklıkta bir set ortamı vardı. Bizi seven ve yüreklendiren izleyicilerimize de teşekkür etmek istiyorum. Daha olgun yönünü gösteren bir Lee Jungshin olacağım.”Dizinin müziklerini de seslendiren rock grup üyesi, karakteriyle ilgili de konuştu. "Çok fazla sevgi gören, mecburiyeti olmayan, sıcak kalpli Kang Seo Woo olarak yaşadığım mutlu zamanlardı.”

25 yaşındaki oyuncu ekledi, "Özellikle Seo Woo’nun içten duygularını yansıttığı “Confession” ve “Stars Fall On You” dizi müziklerini yayınlamak benim için unutulmazdı”

Jungshin'in dizideki unutulmaz bazı sahnelerinden derlenmiş video:


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Kaynak: ibtimes 
Video: dramafever
Çeviri: @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder