İMZA KAMPANYASI

FNC'nin Yeni Erkek Grubu SF9 Şirket Arkadaşlarıyla İlgili Konuştu


FNC Entertainment'ın bugüne kadar çıkardığı ilk erkek dans grubu olan SF9, yüksek tempolu çıkış single albümleri 'Feeling Sensation' ile akıllara kazınan bir ilk etki yarattı. Single albümleri ayrıca kesinlikle dinlenmesi gereken "K.O." ve "Together" şarkılarını da içeriyor.

FNC Entertainment'ın ilk erkek dans grubu SF9 aynı şirkette bulunan kıdemlilerinden aldıkları sıcak tavsiyelerden ve gördükleri destekten bahsetti.

İlk singleları 'Feeling Sensation' için düzenlenen çıkış gösterisinde SF9, FTISLAND, AOA ve NFLYING'in yanı sıra CNBLUE'dan da bahsetti. "CNBLUE'dan Jungshin sunbaenim bize lezzetli yemekler aldı ve bize eğlence sektörüyle ilgili çok değerli ipuçları verdi."

"Bir keresinde CNBLUE'dan Jungshin'le yemek yemiştik. Genelde bize karşı tutumu ciddidir, ama o gün bize şefkatli bir ağabey gibi davrandı. Artık şov dünyasında olduğumuzdan ihtiyacımız olacağını söyleyerek bize tavsiyeler ve tüyolar verdi."

SF9, şirketteki kıdemlileriyle sevgi dolu bir ilişkiye sahip. SF9'un çıkış şarkısı "Fanfare" ile çok başarılı olmasını dileriz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: allkpop & gkboice
Çeviri: @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder