İMZA KAMPANYASI

[Özel Makale] Eğer "Sing Street" Filminin Kore Versiyonu Çekilseydi Kimler Oynardı?


Eamon Karakteri (Mark McKenna) - Jung Yonghwa

Eamon "Sing Street"in ilk üyesidir, her tür enstrümanı çalabilen, on parmağında on marifet bir şov adamı. Enstrümantal yeteneklerinin yanı sıra kadınların kalbini hemen çalan yakışıklı bir yüze sahiptir.

CNBLUE vokalisti ve aktör Jung Yonghwa Eamon karakterini canlandırsa nasıl olur? Hem görünüme hem de yeteneğe sahip, farklı enstrümanlar çalabiliyor ve her alanda dikkat çekici biri. Jung Yonghwa filmde Mark McKenna'nın canlandırdığı herkes tarafından sevilen tavşan çocuk Eamon karakterini oynasa muhteşem olurdu!

Not: Filmdeki diğer karakterler için seçilen isimleri görmek isterseniz orjinal makaleye tıklayınız.

Orjinali: issuedaily 
İngilizceye çeviren: heich_ @ justjyh

【SING STREET】Fragman:

Konu:


Film 80'lerin başında geçer. Televizyonda müzik videoların ilk defa çıkmaya başlamasının da etkisiyle herkes pop müziğin ritmine kapılmıştır. Diğer taraftan Dublin'de hassas bir kalbe sahip olan genç Conor, aile bireyleri arasındaki gerilimi çözmek ve ağabeyiyle tekrar iletişim kurabilmek için uğraşmaktadır. Bir taraftan da yeni okulundaki düşmanca ortamla yüzleşmeye çalışmaktadır. Ve bir gün onu görür. Uzun boyu, kestane rengi saçları, iri gözleriyle gizemli güzel bir kız okul girişinin hemen karşısında durmakta ve geçen insanları izlemektedir. Bu kız kimdir ve böyle ulaşılmaz bir kıza bir erkek kendini nasıl farkettirebilir? Cevap basit... Bir müzik grubu kuracaktır! Conor'ın yazdığı her sözde mesafe azalır, çaldığı her şarkıda Conor'ın kalbi etkisiyle dolup taşar. Önlerindeki bu fırsatlar denizinde böyle bir aşkı nasıl bir gelecek beklemektedir? 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*


Film tanıtımı: Nick Riganas @imdb
TR çeviri: @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder