İMZA KAMPANYASI

[Röportaj] 14.10.2016 Kstyle Röportajı: CNBLUE'nun Yeni Albümüyle 5. Yıl Kutlaması


-Ana şarkı “Glory days” çok pozitif bir şarkı, dinlemek beni mutlu ediyor.

YH: Öyle hissettiriyor, değil mi? Mesajı şu, “Seninle rüya gibi zamanlar geçirmeye devam etmek istiyorum, geçmişten geleceğe." Şarkı bize destek verip kollayan sizler için yazıldı.

-“Glory days” müzik videosunda çocuk aktör Nam Dareum oynuyor. Nam Dareum birçok Kore dizisinde rol aldı ve K-style okuyucularına tanıdık gelecek bir yüz. Kore albümünüz “You’re so fine”dan sonra ikinci kez müzik videonuzda rol aldı. Klipte fantastik bir konu işlenmiş.

YH: Sadece bir değil, bir sürü hayalin olduğunu ifade eden birçok renkle çevriliyim. Sonrasında Dareum'un sahnesi görünüyor: Düşünceli gezinirken hayalini sembolize eden bir kelebek ona yol gösteriyor ve ağaçların arasında macera başlıyor.

-Şimdi hikayeyi dinleyince klibi daha iyi anladım. “Glory days”le birlikte albümde 10 şarkı var. En sevdiğin hangisi?

YH: 6. şarkı, “Royal Rumble” diyeceğim. Sözleri hayalimi anlatmasına rağmen istemsiz olarak insanın vücudunu sallamasını sağlayan ritmik bir şarkı. Sadece hemen dile dolanan bir melodi değil, aynı zamanda size geride bazı şeyler bırakıyor. Dinlerken rahatlayıp hayal kurabileceğiniz bir şarkı.

-2 Kasım Makuhari Messe Hall'dan 30 Kasım Budokan'a kadar bir ay sürecek “CNBLUE 5th Anniversary Arena Tour 2016 - Our Glory Days” ulusal konserleriniz olacak. Bu 5. yıldönümünüz olduğuna göre Yonghwa'nın şok eden "Wake Up" dansını gölgede bırakacak bir şeyler beklemeli miyim?

YH: Elimden geleni yapacağım (gülüyor). Özel bir şeyler denemek istiyorum. Yani, sadece dansımı kastetmiyorum (gülüyor). Yeni şarkılar, aranjmanlar ve sahne düzeni gibi şeyler. Hayranlarımızı ne mutlu eder diye düşünüyorum... Her şekilde, lütfen sabırsızlıkla bekleyin!

-10-11 Aralık'ta her yıl düzenlenen “2016 FNC Kingdom in Japan - Creepy Nights” konseri de olacak. CNBLUE bize ne tarz bir performans sunacak?

YH: Öyle bir şarkı listesiyle geleceğim ki seyirci KRALın kim olduğunu hissedecek. Müthiş bir şarkı listesi! Kingdom'a gelenler sadece bizim hayranlarımız olmadığı için öz haliyle en iyi şovumuzu göstermeliyiz, değil mi? Birçok konuda endişelenecek şeylerle dolu olsak da birinci sınıf bir gösteri sunacağız!

Not: Sadece Yonghwa kısmının çevirisidir.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Orjinali: kstyle 
İngilizce çeviri: heich @justjyh
TR çeviri: @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder