İMZA KAMPANYASI

23 Kasım Fukuoka İmza Günü KehanetleriFalcı Yonghwa'ya 45 yaşında CEO olacağını söylemiş. Jungshin de Yonghwa'nın enerji kaynağı olduğunu söylemiş. Yonghwa yirmilerinin sonunda kariyer sahibi tatlı bir kız ile tanışacakmış. Evinde tropik balıklar gibi su bulundurması iyi olacağını tavsiye etmiş. Yonghwa bu kehanet üzerine "Hava nemlendiricisi sayılır mı?" diye sormuş ama cevap olarak su daha iyi yanıtını almış.

Yonghwa'nın açılış selamlaması "Fukuoka Ichiran ramen için ana marketin bulunduğu yer nah~hahaha" şeklindeymiş (A.N/ Safi boğaz adama bir kızla tanışacaksın dediklerinde bu kadar sevinmemiş ramen de aklı tabi)

Falcı Jonghyun'a üç yıl sabrederse feraha ereceğini söylemiş. "Kendin için iyi birini bulduğunu düşünüyorsan şimdi senin için iyi bir zaman değil" demiş üyeler bu sırada alaycı bir şekilde gülmüşler Jonghyun da "Ben bunu hep söylüyorum" demiş. (A.N/ Ne zaman gelecekmiş zamanı acaba zamanı gelince adamları alacak kız bulamayacağız doksanlarına gelecekler)
Çaba harcamasını, gelecek yılın ilk yarısında taşınmasının iyi olabileceğini ve çok su içmemesini söylemiş. (A.N/ Denizdendir o su denizden. Denizle çok içli dışlı diye çok su içiyor diye görmüştür sular karışmış) Yirmilerinin sonunda büyük başarı yakalayacağını kehanet etmiş ve uyurken sağa dönerek yatmasını ve boğazına dikkat etmesi tavsiyesinde bulunmuş.

Falcı Minhyuk'un garip biri olduğunu söylemiş ve ileride çok daha başarılı olacaksın diye eklemiş. Yonghwa bunu duyunca kahkahalara boğulmuş bunun üzerine Minhyuk "Asıl garip olan Yonghwa" demiş. (A.N/ Doğru söze ne denir xD)

Minhyuk'a geç yaşlarda evleneceğini ve şanslı eşyasının Japon tatlıları olduğunu söylemiş Minhyuk da görevlilere "Lütfen yarın için bana biraz tatlı ayarlayın" demiş. Falcı Minhyuk ve Jonghyun'un karakterlerinin eşleştiğini ve Minhyuk'un Jonghyun'a uğur getirdiğini söylemiş. Jonghyun'un da Minhyuk'un bencilliğini duyduğunu söylemiş bunun üzerine Minhyuk "Bencil olan Jonghyun" demiş. Jonghyun ise "Ben bencil değilim sadece kendi çizgilerim var" demiş. Falcı tüm kahanetlerini bitirdikten sonra Minhyuk "Bekleyin biraz hepinizin iyidi ama ya ben..." ama sonra şans şanstır demiş

Selamlama boyunca Minhyuk bence bugün düne göre daha sıcak diyormuş.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Çeviri: unDineeee

0 yorum:

Yorum Gönder