İMZA KAMPANYASI

[Haber] CNBLUE Yeni Albümü ileYayınlandığı İlk Günden Günlük Oricon Listesinde Zirveye Yükseldi


CNBLUE için hislerini hayranlara göstermek konu olduğunda dur durak bilmiyor. Kpop band grubu 5. yıldönümlerine özel albümleri Euphoria'nın albüm çıkış şarkısı Glory Days ile hayranlarına "sevgi itirafında" bulunarak tekrar hayranlarının kalplerini hızlandırdı.

CNBLUE Japonya'daki 5. full albümü ile Oricon günlük listede zirveye yükseldi. Euphoria albümü çıkış şarkısı “Glory Days” yayınlandığı gün listede en yüksek ilgiyi gördü.

“Euphoria” albümü grubun vokalisti Jung Yonghwa'nın bestesi çıkış şarkısı Glory Days ile birlikte 10 şarkıdan oluşuyor; Lee Jonghyun'un bestesi “Be Ok”, çıkış parçası “Glory Days”, “Take me higher”, “Face To Face”, “Royal Rumble”, “Every Time”, Lee Jungshin'in bestesi “Stay with me”, “Slaves” ve “Blessed”.

Albüm A, B, normal ve boice versiyonu olmak üzere "Glory Days" MV ve özel görüntüler gibi farklı içeriklerle yayınlandı. Hayranlarına sevgilerini ifade eden Glory Days'in yanı sıra hit singleları Puzzle ve konser favorileri “Take me higher” da albümde bulunuyor.

CNBLUE <5. Yıldönümü Arena Tur 2016 "Our Glory Days”> Japonya konserleri için 2 Kasım'da Chiba'dan başlayarak Osaka, Nagoya, Fukuoka ve Tokyo'da bulunacak. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: @kpopherald & kpopvitamin
TR çeviri: @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder