İMZA KAMPANYASI

(Haber) Cook Up A Storm Oyuncuları Bir Konser VeriyorJung Yonghwa, gelecek yılın başlarında bir romantik komedi ile Çinli filmseverlerle buluşacak.

Çin medyası Chengdu Daily ve Sina.com'un bildirilerine göre 28 Ocak 2017'de Çin'de gösterime girecek "Cook Up A Storm" filmi yakışıklı bir şef olarak karşımıza çıkacak Yonghwa (27 yaşında) ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Hong Konglu yönetmen Yip Waiman'ın yönetmeliğini üstlendiği filmde Hong Konglu aktör Nicholas Tse (35 yaşında), Jung Yonghwa, Çinli aktör Ge You (60 yaşında) ve Çinli aktris Tang Yan (33 yaşında) gibi yıldızlar yer alıyor.  FilmYonghwa ve Nicholas'ın uluslararası bir aşçılıklık şampiyonasındaki rekabetlerini konu alıyor.

Jung Yonghwa, sinema severlerin karşısında tertipli, çok yönlü bir Fransız şef olarak çıkarken Nicolas Tse ise bir Çin restoranın şefi olarak izleyici ile buluşacak. Ge You, Nicholas Tse'in öğretmeni Tang Yan ise Çin restoranın bayan yöneticisi rollerini üstleniyor.

Başlangıçta rakip olan Yonghwa ve Nicholas Tse çok geçmeden dost oluyor ve aktrisler Tang Tan ve Bai Bing (30 yaşında) ile yaşanan romantizm de filme ekleniyor.

Filmin bu baharda Macau, Hong Kong ve Guangzhou'da çekimleri gerçekleştirildi ve 4D olarak özel efektler kullanıldı. 

14 Ocak 2017'de film oyuncuları Guangzhou Gymnasium'da bir grup müzik konseri ile hayranlarla buluşacak. Yerel sinema severler ünlü şarkıcılar Nicholas Tse ve Jung Yonghwa'nın performanslarını sabırsızlıkla bekliyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Not: Fotoğraf haberden bağımsızdır

Kaynak: Just JYH
Çeviri: unDineee
Photo cr: NicoleGu_JYH

0 yorum:

Yorum Gönder