İMZA KAMPANYASI

(Hayran anlatımı) 29.11.2016 Our Glory Days Budokan Konseri 1. Gün

Şarkı listesi:
  
1. In My Head 
2. Where you are 
3. Have a good night 
4. Puzzle
-Konuşma kısmı- 
5. Let's go crazy 
6. Love Girl
-Konuşma kısmı-
7. Be OK
8. Don't care
9. Royal Rumble
-Konuşma kısmı-
10. Take me higher 
11. Ryu can do it 
12. I'm sorry
-Konuşma kısmı-
13. Face to Face 
14. Wake up 
15. Lady 
16. Cinderella
-Konuşma kısmı-
17. Glory Days

–Encore- 
18. You’re So Fine 
19. Radio
-Konuşma kısmı- 
20. Arigatou
21. Young Forever


cr. 89號星星

Budokan bugün tamamen doluydu.
Yonghwa: "Hayalimin sahnesi Budokan'da konser verebilmek benim için büyük bir onur. Budokan sahnesinde olduğum için mutluyum"

Cinderella şarkısındaki sevimli dans sırasında Yonghwa sol tarafta Jonghyun'un yanında olduğu için önce onunla biraz dans etti. Sonra Jungshin'e seslenerek ona koştu, o da Yonghwa'ya doğru gitti ve arkalarını dönüp sırt sırta vererek dans ettiler kk.


Bugünkü sahne öncekilerden farklıydı. Yonghwa bugün sahne uzun değil dedi ve Jonghyun'a adını sordu.
Seyirci: Hanamichi (*öne doğru uzanan sahnenin adı)
Yonghwa: Nagamichi? Hanamichi? Öyle bir şey yok ama böylesi daha yakın.
Jonghyun: Nagamichi değil, hanamichi.

Tabi ki bugünkü sahnenin öne doğru uzantısı dans kralımıza yeterli gelmedi. Durmadan sağa ve sola doğru koştu ve dans etti. Yan taraftaki hayranlar sahneye çoook yakın kalıyordu, çok kıskandım!

Yonghwa uzun sahne olduğunda herkese daha yakın olduğunu söyledi. Şu an herkesin yüzünü görebiliyormuş ama daha yakın olmak istiyormuş, o yüzden sahnenin en önünde üstünde ışıkların durduğu yükseltiyi keşfetti ve "İşte uzun sahne bu olsun" dedi. Mikrofonunu şarkılar sırasında oraya getirip tekrar geriye taşıyıp durdu. 


Yonghwa bugün beyaz kolsuz bir tişört giymişti. Çok çekiciydi. Bu gece Royal Rumble çok hoşuma gitti. Yonghwa'nın vokalini ne kadar çok geliştirdiği sanki bu şarkıda su yüzüne çıkıyordu. Çok havalıydı.

Yonghwa Have a good night şarkısı sırasında "Sana her şeyimi göstereceğim" kısmını yüksek sesle söyleyerek kaslarını gösterdi. Beyaz kolsuz tişörtüyle durmadan kaslarını göstermekten gurur duyuyormuş gibiydi. Sevimli oyunbazlıklar yaptı ve bir sürü uçan öpücük gönderdi. Face to face sırasında durmadan kameraya oynadı, öpücük gönderdi, böylece perdeden izleyen herkes sanki kendisine bakıyor, kendisine gönderiyormuş gibi hissetti XD Şarkı boyunca büyük ekrana bakmadan duramadım.

Şarkı değiştikçe Yonghwa mikrofon standını bir sahne ortasına bir Minhyuk'un baterisinin önüne doğru arkaya taşıyıp durdu.
Jonghyun: Bunu görevliler yapabilir.


<Love Girl sonrası>
Yonghwa: Jungshin (şarkı sırasında) sevimliydin.
Jungshin: Ben her zaman sevimliyim. Yonghwa oniisan daha büyük olduğu için birazcık endişelenmiştim ama tam da beklendiği gibi YH oniisan çok tatlıydı.
Yonghwa: Ah, teşekkürler!
Jungshin: Jonghyun oniisan elinden geleni yap!
Jonghyun: Niyeymiş böyle aniden?
Jungshin: Ürkütücüydün!
Jonghyun: Bu ne demek şimdi?
Jungshin: Şarkı Love Girl'dü ama sen sanki korkunçtun.
Minhyuk: En ürkütücüsü Jungshin.

Yonghwa Wake Up sırasında "Eye of the tiger" çaldı. Jungshin'le Jonghyun Jungshin tarafından ortaya Yonghwa'ya doğru çok kısa bir boks dövüşü yaptı.

Yonghwa konserde çok eğleniyor görünüyordu, çok mutluydu. Encore için döndüklerinde doğaçlama bir şeyler çaldıktan sonra Bruno Mars'ın Treasure şarkısını söyledi ve CNBLUE'nun You're So Fine şarkısına döndü. "Love is you" sözleri sırasında Yonghwa elleriyle kalp yaptı, çok tatlıydı! Şarkı bitse de Yonghwa ve hayranlar acapella yapmaya devam etti.

Yonghwa: Bugünkü şov harika! En iyisisiniz! I'm searching..
Hayranlar: ...where you are!
Yonghwa: ...Radio
x'D

Bugün Jonghyun bize şarkı söyletmek istedi. Ve hepimiz mükemmel yaptık! Özellikle koro kısmı çok iyiydi! Üst üste birkaç kez söylemeye devam ettik. Çok güzeldi!

<Encore konuşma kısmından>
Yonghwa: Biz ve hayranların bir olduğunu hissettim. Sizin sayenizde bu gece olağanüstü bir konser oluyor.
Jungshin: Japonya'daki bağımsız zamanlarımızdan itibaren 20'li yaşları siz hayranlarımızla birlikte geçirdik. Verdiğiniz desteğe her zaman çok minnettarız.
Jonghyun: Dün balığa gittim ve yaklaşık 30 tane yakaladım, yorucuydu. Bu sabah saat 6'da uyandım, diğerleri uçakta olduğundan yapacak hiçbir şeyim yoktu ve Will Smith'in filmini izledim. İyi zamanlar bize güç verir.

<Arigatou öncesindeki konuşmadan>
Yonghwa: Jonghyun lütfen bir sonraki şarkının adını söyle.
Jonghyun: Neden sadece söyleyeyim? Onunla ilgili anlatmak istediğim şeyler de var.

Yonghwa konuşmasında 50 yerine karıştırıp 500 dedi ve Jonghyun onu düzeltti. Jonghyun onu hep düzeltiyordu haha.


Yonghwa kendini Japonca ifade etmede ne kadar yetersiz kalsa da vermek istediği mesajı her zaman sezebiliyorum, bana enerji ve hayata karşı gayret veriyor.

Yonghwa: "50. yıldönümü konserimizde de buluşalım, hepinize güç vereceğim. Kendim için de elimden gelenin en iyisini yapacağım ve 50 yıl boyunca şarkı yazacağım! 5 saatlik bir konser yapalım, şu an burda olan her birinizle, tek tek herkesle birlikte yapalım! Sonsuza kadar genç kalalım!"

Muhteşem bir konserdi. Nagoya'nın en iyisi olduğunu düşünmüştüm ama bugün de muhteşemdi. Çok çok etkileyiciydi ve çocuklar enerji doluydu! Sadece CNBLUE değil, BOICElar da konserin önemli bir parçasıydı. Tezahüratları, grupla yakın ve sağlam bağları, şarkılara katılmaları sayesinde konser eşsiz oldu. CNBLUE ve BOICElarla birlikte konserdeyken her zaman sanki evimdeymişim, ailem ve yakın arkadaşlarımla iyi zaman geçiriyormuşum gibi hissediyorum. 


Hayran çekimi videolar:
Wake Up oyunu 1 & 2 &

Full ses kaydı: cr. fabfabbravo 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Anlatım sahibi/İngilizce çeviri: greedy4cnblue & boice106 & grlyJYH & CNJia & Mrs_KIA
TR çeviri: @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder