İMZA KAMPANYASI

[Haber] VIXX Ravi'nin 1. Solo Albümünden Yonghwa ile Düeti Home Alone Önizlemesi Yayınlandı


VIXX Ravi ilk solo albümünden Home Alone şarkısının önizlemesini yayınladı.

VIXX grubunun rapçisi Ravi resmi hesap aracılığıyla 30 Aralık’ta CNBLUE lideri Jung Yonghwa ile kayıt görseli ve online kapak görselini yayınladı. 4 Ocak’ta ön yayını yapılacak Home Alone şarkısı daha yayınlanmadan oldukça yüksek ilgi toplamıştı.

Parçanın yayınlanan kısmı etkileyici sözlere sahip. “Delirecek gibi hissediyorum ve yok yere dertleniyorum / Karanlık kalpsiz gökyüzünü izliyorum / Yüzüme oturan gölgeler orda bir ev inşa etmiş olmalı” Rap kısmı sevgilisinin kalbini bilmeyen bir adamın aklından geçen sözler şeklinde gidiyor. Bağımlılık yapan vokaliyle “Evde tek başıma dinleniyorum / Sensiz bir hafta sonu aynı hafta içinden bir günmüş gibi” kısmı (A/N: Yonghwa’nın kısmı) dinleyenleri kendine çeken bir melodiye sahip.


Ön izleme videosuyla Home Alone tanıtım görseli de yayınlandı. Görselde ana renklerin uyumlu birlikteliğiyle oluşturulmuş, ekranında R.EAL1ZE logosu olan bir televizyonla oturan Ravi’yi andıran birinin illüstrasyonu bulunuyor. Görsel, Home Alone şarkısındaki gibi sevgilinin aramasını bekleyen birini hatırlatıyor.

Görsellerle birlikte bir Jung Yonghwa’nın mesaj videosu yayınlandı.


“Çıkışından beri Ravi’yi takip etmekteydim. Home Alone şarkısını dinlememi istediğinde çalışmanın bir parçası olacağım için çok heyecanlandım.”, “Yeni yılda Home Alone şarkısını duyduğunuzda mutlulukla dolmanız için dua edeceğim”.

Şarkı 4 Ocak’ta (3 Ocak gece yarısı) yayınlanacak.
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Orijinal yazı: Sports Chosun  
İngilizceye çeviren: liesatemymoment
TR çeviri: @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder