İMZA KAMPANYASI

[Hayran Anlatımı] 30.11.2016 Our Glory Days Budokan Konseri 2. Gün Final


Şarkı listesi
Intro
In My Head
Where you are
Have a good night
Puzzle
-Konuşma-
Let's go crazy
LOVE GIRL
-Konuşma-
Be Ok
Don't care
Royal Rumble
-Konuşma-
Take me higher
Ryu Can Do It
I'm Sorry
-Konuşma-
Face to Face
Wake up
Lady
Cinderella
Glory Days

-Encore-
You're so fine
Radio
-Konuşma-
a.ri.ga.tou
-Konuşma-
Young Forever

-İkinci encore-
Can't Stop

cr: 郑先生89

Have a good night (ilk Japon albüm Code Name Blue'dan) heyecan vericiydi! Yonghwa gene seksi dansını yaptı ve "Size her şeyimi göstereceğim" diye bağırarak kaslarını göstermeye çalıştı ama üstünde ceket olduğu için başaramadı. Şarkıdan hemen sonra ceketi çıkardı. Aynı anda bu gece giydiği şapkayla çoooook havalı görünen Jungshin benim olduğum tarafa geldi. O kadar yakındı ki! Bağırdım, elimi salladım, çıldırmış gibiydim XD Bu gece beni çılgına çevirdiler!

Lady sırasında menajerleri Bruce ön sıraya gelip Jungshin tarafında şarkı boyunca fotoğraf ve video çekti. Yonghwa ve Jungshin ona yaklaştı.

Love Girl sonrası Yonghwa Jungshin’in elini tuttu ve sahnede öyle yürümeye başladılar. Jungshin elini çekse de Yonghwa çok sıkı tutuyordu.

Yonghwa dünden beri en iyi performansında olduğunu söyledi. 
Royal Rumble harikaydı! Kesinlikle en iyisiydi! Yonghwa’nın vokali bugün en iyi durumundaydı bence, çok net ve mükemmeldi!Jungshin: Jonghyun saç stili ve beyaz gömleğiyle Chiaki senpai’ye benziyor. 
Yonghwa: Jungshin Nodame’e benziyor. İkiniz birlikte Nodame Cantabile’siniz! Ve ben kimim?
Hayranlar: Tensai! (Dahi) 
Yonghwa: Evet, ben "tensai"yim.

Face to Face’i neden seviyorum, çünkü Yonghwa en çok bu şarkıda tatlı. Yonghwa şarkı aracılığıyla bize hislerini anlatmak istediğini söyledi ve ekledi, “Size yüz yüze (face to face) bir şey söylemek istiyorum.” Onun ne kadar mutlu olduğunu tamamen hissettim, şirinlik (aegyo) doluydu. Şarkı boyunca her tür duyguyu harika yansıtmasını görmek çok hoştu! Birçok gülümseme, göz kırpış, kalp ve öpücük aldım (*ekrana doğru yapmasıyla ondan bize geldi).Wake up girişi sırasında Yonghwa sanki elinde bir top varmış da onunla oynuyormuş gibi yaptı ve hayali topu alandaki bazı boicelara pas verdi. Eğlenceliydi! Jungshin tekrar benim tarafıma geldi ve kollarıyla sevimli bir dans yapmaya başladı. Hayranlar ve ben de aynısını yaptık. Yonghwa "Wake up! Wake up!" diye bağırırken Jungshin arkada dansını yapmaya devam etti. Aynı anda herkes de aynısını yapıyordu. Yapmamız çocukların hoşuna gitti. Yonghwa sonra sessiz olmamızı söyledi ve mikrofonu olmadan bağırdı "Budokan!!! Eğleniyor musunuz?! Benden daha mı çok?! Wake up ! Wake up!" Oturdu ve yere uzanıp seyircilere bakarak gitarıyla değişik notalar çalıp "Wake up Wake up" diye bağırdı.

Sırada Lady vardı. Şarkı sırasında Yonghwa, Jonghyun ve Jungshin her biri sahnenin kenarına geldi. Birlikte durmadan şakalaştılar. Jonghyun Jungshin'in şapkasını aldı ve sonra Jungshin onun kafasından düşürerek şapkasını geri aldı. Yonghwa da Jungshin'le dans edip gitar çalarken aynısını denedi ve geri verdi.

Cinderella sırasında Yonghwa gitarını gene bıraktı ve hiç durmadan dans etti. Bir ara Jungshin'le sırt sırta vererek gene birlikte dans ettiler.<Lets go crazy sırasında>
Yonghwa: 20 yaşımdan beri bu şarkıyı söylüyorum. Bağımsız dönemimizdeki Lets go crazy şarkısını genç hissederek tatlı söyleyeceğim. Hadi sanki sokak performansındaymışız gibi çalalım.

Bu gece 2 kez encore yapıldı ve son encore için Can’t Stop’ı söylediler. Bugünkü konser de muhteşemdi! Yonghwa tamamen coşmuştu. Hatta son encore sonrası diğer üç üye arkaya giderken Yonghwa sahnenin sonundaki yerinden ayrılmamıştı ve hala Glory Days ile dans ediyordu.

I’m Sorry sırasındaydı, Minhyuk sağ ayağını incitmiş gibi duruyordu. Ayağı acısa da konsere devam etti. Acı içinde görünse de ayağıyla bas davulu çalmayı bırakmadı. Ayağına vurarak rahatlatmaya çalıştı. Ve Jungshin’in en sonda onu sırtında taşıması çok nazik bir hareketti.


cr: 郑先生89

Bazı BOICElar Jonghyun’un Arigatou’da ağlamak üzere olduğunu söyledi.

Jonghyun’un düşünce şeklinin çok olgunlaştığını düşünüyorum. Mesajından bu anlaşılıyordu. Bu sözlerini duymak güzeldi <3

Jonghyun: “Herkesin içinde bulunduğu durumlar vardır, tüm dünya için bu geçerli ama burdayız, güzel anılar yaratıyoruz, birbirimize güç vermeye devam ediyoruz. Bize hayallerimizi gerçeğe çevirmemiz için destek vermeye devam ediyorsunuz. Bu benim, demek ki dünyanın sonu değilmiş, diye düşünmemi sağlıyor. Burda tekrar bir araya gelelim, birlikte tekrar güzel anılar yaratalım. Bugün, yarın elimizden geleni yapmaya devam edelim! Şu andan itibaren gerçekleştirmeye devam edelim”


Yonghwa: “Bu turla dopdoluyum, bence biz…biz ‘bir’iz. Bu andan itibaren de güzel bir konser yaratmaya devam edelim! Teşekkürler!

Eskiden beri şu ana kadar her zaman hepinizin bana, bize bir hediye olduğunuzu düşündüm. Budokan önceden sadece bir hayaldi ama burda olduğunuz için olağanüstü bir konser yaratabildik, çok duygulandım.

Eskiden beri her zaman, her konser için her şarkı için elimden gelenin en iyisini ortaya koyuyorum. Zor zamanlar da oluyor, bu sene çok zordu. Ama hepinizin gülümsemelerini görünce çok minnettar hissediyorum, harika hislerle doluyorum, çok mutluyum.

Şu anda olduğu gibi alkışlarınızı,sesinizi duymak, gülümsemelerinizi görmek beni neşeyle dolduruyor. Şu andan itibaren de sizleri düşünerek iyi müzik yapmaya, güzel konserler vermeye devam edeceğim.

Bu turun başından beri söylediğim bir şey var, 50. yıldönümümüzde de biraraya gelelim. 50 yıl sonra hepinizle, her birinizle burda, aynı yerde görüşmek için bekliyor olacağız. Bu turdan sonra da en iyisini yapın, en iyisini yapalım. Kendinize dikkat edin ve tekrar buluşalım!

Ve 500 yıl sonra artık burda olmayacağız ama yarattığımız müzik ve sizinle birlikte geçirdiğimiz zaman geride kalacak.

Bize destek verdiğiniz için çok teşekkürler. Our Glory Days Tur, çok teşekkürler.”

Videolar:
Young forever 1 & 2 
I’m Sorry(Uzak çekim) 1 & 2 
Farklı aranjmanıyla You’re So Fine 
JS’in MH’u sırtında taşıması 1 &
Veda 
En sondaki YH’nın yalnız dansı X &
*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Anlatım sahibi/İngilizce çeviri: boice106 & colori_KMH & grlyJYH & Mrs_KIA
TR çeviri: @TurkishBoice
0 yorum:

Yorum Gönder