İMZA KAMPANYASI

Joo Won, Oh Yeon Seo ve Lee Jung Shin’in oynadığı My Sassy Girl’e Ön Bakış


Joo Won'un ilk tarihi dizisi My Sassy Girl, aynı isme sahip filmin Joseon dönemine uyarlanmış versiyonu. "Yong Pal" başrolümüze dizide Oh Yeon Seo (Shine or Go Crazy) ve "Cinderella and Four Knights"daki güleryüzlü şovalye Lee Jung Shin eşlik ediyor. Prodüksiyon diziden ilk görselleri yayınladı. Birlikte göz atalım.

Joo Won dizide Gyun Woo karakterini canlandırıyor; yakışıklı ve parlak bir bilim insanı, insanlar kendisini “Joseon’un doğal hazinesi” olarak kabul ettiğinden biraz da egoya sahip biri.

Oh Yeon Seo ise herkese kafa tutabilecek korkusuz Prenses Hyemyung’u oynuyor. Öyle ki sarayın duvarından atlayıp canı nereye isterse oraya giden biri. Ona neden başbelası dedikleri anlaşılıyor. Gururlu bilim adamına bir iki ders vereceği açıkça belli.

Fotoğraflar bu iki karakter karşılaştığında ortaya komik şeyler çıkacağının da göstergesi.Lee Jung Shin dizide ikinci başrol erkek Kang Joon Young’u oynuyor, saraydaki karizmatik erkek karakter. Anlaşması kolay, klasikler üstüne eğitimli ve birçok dili akıcı konuşabilen biri (Umarım dizide şarkı da söyler).


Jeon Ji Hyun ve Cha Tae Hyun’un oynadığı orjinal film My Sassy Girl 2001’de yayınlandığında kapalı gişe oynamıştı. Joseon versiyonu olarak tamamen tekrar düzenlenen dizinin yayını 2017 ortalarına programlandı. Hayranlar dizi çekiminin nasıl ilerlediğini öğrenmek için sabırsızlanıyor. Ayrıca maalesef bu aynı zamanda Joo Won’un askere gitmeden önceki son dizisi olacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Nancy Z @ dramafever 
TR çeviri: @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder