İMZA KAMPANYASI

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa Yeni Eğlence Programında Ev Yaşamını Gösterdi


Eğlence programı ve psikolojiyi bir araya getiren formatıyla yeni bir talk şov KBS2 kanalında yerini aldı!

Program sunucuları Kim Gura, Kim Min Jong, Super Junior’dan Kim Heechul ve CNBLUE’dan Jung Yong Hwa 30 Ocak’taki “Syndrome Man”in deneme yayınında aktör Choi Min Soo, şarkıcı Solbi ve Jung Yong Hwa’nın özel hayatını analiz etti.

Programda Jung Yonghwa’nın dışarıda aktif bir sosyal hayat sürdürürken eve girer girmez başkalarıyla bağlantıyı tamamen kopardığı “oturumu kapat” olarak adlandırdıkları sendromu taşıdığını gösteren ev görüntüleri yayınlandı.

Şarkıcının (oldukça fazla) altın temasına sahip evindeki sabah rutini uyanınca kendine kahve yapmak, Seul ve Han Nehri manzarasını izlemek ve öylece koltuğunda uzanmak.

Solbi bunu görünce empati hissetti, “Ben de aynıyım. Hatta menajerime bile telefon numaramı vermem.”


Kameralar Jung Yonghwa’nın sosyal etkileşimlerinde “oturumu kapatarak” kendine özgü günlük hayatından nasıl keyif aldığını gösterdi. Yonghwa boş zamanlarında arkadaşlarıyla nadiren dışarı çıkıp bir şeyler içtiğini söyledi, “Çıkarsam çalışma zamanımın devamı bir aktiviteymiş gibi geliyor. Evdeyken telefonuma dokunmam bile.”

Jung Yonghwa’nın alışkanlıklarının gözlemlenmesinin ardından programdaki psikolog “İçe dönük kişiler başkalarıyla buluştuğunda enerji sarfederler” noktasına dikkat çekti. Yonghwa onayladı ve ekledi, “Dışarda insanlarla buluşamıyorum çünkü yaparsam kötü bir şey olabileceğinden endişeleniyorum.”

Choi Min Soo’nun “büyük ağabey sendromu” ve Solbi’nin “vatansever sendromu” gözleminden sonra 10.000 kişiye yapılan ankette 5.000’den fazla oyla bölümün “süper sendrom” kazananı olarak Jung Yonghwa’nın evine gitmesine karar verildi.

Siz kendinizi Jung Yong Hwa’nın içe dönük hayat tarzına yakın buluyor musunuz?

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: soompi
TR çeviri: @TurkishBoices

0 yorum:

Yorum Gönder